fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вам не варто відволікатися під час спілкування з вашою коханою людиною. Він розцінить це як неповагу до нього і повне небажання з ним спілкуватися, що може спричинити образи, сварки та інші конфлікти, які вам не будуть приємні, а вашим стосункам – корисні.

Телець – Сьогодні варто прикинути в думці, чи стільки ви тепла віддаєте вашій коханій людині, скільки від неї отримуєте. Чи чесні ви в бухгалтерії кохання і чи не час урочисто вручити вашій половинці нестачу? Тільки не всю відразу, а поступово, непомітно збільшуючи дозу.

Близнюки – Сьогодні вам доведеться досить довго переконувати вашу кохану людину в правильності тієї чи іншої дії, яку ви хотіли б, щоб вона зробила. Невідомо, вийде це чи ні, але, швидше за все, робити задумане вам доведеться самостійно. Налаштуйтеся на це наперед.

Рак – Сьогодні ваша кохана людина виявиться прихильником швидких рішень та стрімких дій. Ви будете дещо повільніші, тому в якісь моменти служитимете йому якорем або буксиром, тобто всіляко ускладнювати і уповільнювати його біг. Може, це й на краще?

Лев – Вам сьогодні для щастя не потрібний взагалі ніхто! Сторонні люди, навіть найближчі, рідні та кохані, тільки заважатимуть і виводитимуть вас із блаженного почуття рівноваги. Тому оптимальним виходом було б повісити табличку «Обережно, злий я» на двері вашої кімнати чи квартири. Нехай усі вас бояться.

Діва – Навіть якщо всі зговоряться сьогодні вас ображати, ображати та цькувати – нічого в них не вийде. Вашій непробивності могли б позаздрити найкращі танки сучасності. Втім, ігноруючи нападки ваших близьких і насамперед вашої половинки, ви ризикуєте їх образити своєю неувагою. Тому двічі-тричі демонстративно виявити незадоволення варто.

Терези – Сьогодні ви будете готові на все заради щасливої посмішки вашої коханої людини, навіть стати на голову або пройтися на руках карнизом восьмого поверху. Втім, у вас є всі підстави сподіватися на те, що на такий ризик не доведеться йти, достатньо буде пари ніжних слів і щирих компліментів.

Скорпіон – Сьогодні у вас може з’явитися конкурент на право бути коханим та єдиним для вашої половинки. Це зовсім не обов’язково має бути привабливий представник протилежної статі: їм цілком може виявитися якась техніка, улюблена робота чи симпатична тваринка. З конкурентом, до речі, простіше потоваришувати, ніж ворогувати.

Стрілець – Сьогодні сприятливий день для спільного шопінгу з вашою коханою людиною. Навіть якщо йому це заняття не буде особливо цікавим, разом ви впораєтеся за набагато менший відрізок часу і купите набагато більше речей, однаково корисних для обох сторін.

Козеріг – Сьогодні ваша кохана людина своєю наявністю зруйнує більшу частину ваших планів і може навіть збити розклад, до якого ви звикли за досить довгий проміжок часу. Втім, найімовірніше, ви про це не пошкодуєте. Хіба що зовсім небагато, для проформи.

Водолій – Сьогодні ви допускатимете досить грубі помилки через неуважність. У всякому разі, їхня ймовірність досить висока. Однак ваша половинка зробить все для того, щоб вам не довелося потім у них каятися і доведе вам, що навіть найгеніальніші люди іноді роблять щось не так.

Риби – Сьогодні варто приділити хоча б кілька годин спільному відпочинку. Навряд чи у вас вийде виїзд на природу, а ось спільний похід у кафе чи театр організувати цілком можна. Як і мирний перегляд телевізора або старих фотографій будинку. Зрештою, головне – не що робити, а разом із ким робити.

You cannot copy content of this page