fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам не варто відволікатися від своєї коханої людини, навіть на щось куди цікавіше і привабливіше на зразок нової сукні чи захоплюючого футболу. Ваша половинка цілком може не зрозуміти ваших прекрасних поривів і ревнувати найнатуральнішим чином.

Телець
21.04 – 20.05

На відміну від інших знаків зодіаку вам побудова спільних планів протипоказана. І взагалі будь-яких планів. Живіть сьогоднішнім днем, цінуйте щосекунди разом, можете навіть влаштувати маленьке свято своїй половинці. Головне – не думайте про завтрашній день.

Близнюки
21.05 – 21.06

“Не варто прогинатися під мінливий світ – нехай краще він прогнеться під нас” – це сьогодні девіз вашого дня. Ви намагатиметеся змінити обставини та людей навколо себе. Вашій половинці дістанеться найбільше. І це при тому, що проблема не в них, а у вас.

Рак
22.06 – 22.07

Що б ви сьогодні не робили, результат вас не хвилюватиме. На відміну від процесу. Тому що процес буде нерозривно пов’язаний з вашою коханою людиною, а його суспільство в цей день діятиме на вас дуже благотворно. Навіть якщо він буде поруч лише подумки.

Лев
23.07 – 22.08

Левам сьогодні треба бути обачними і не поспішати, коли потрібно ухвалити якесь рішення, що стосується сфери ніжних почуттів. Ви можете помилитися, оцінюючи чиєсь до вас ставлення, і в результаті потрапити в дуже дурну і моторошно незручну ситуацію. Краще у всьому демонструвати спокій та незворушність. Не варто думати, що таким чином ви пропустите єдиний і неповторний момент для пояснення – він якраз ще не настав.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні відстані не будуть на заваді вашим відносинам з вашою коханою людиною. Навіть якщо ви живете у різних містах, у цей день знайдеться спосіб обмінятися освідченнями у коханні та запевненнями у вірності та ніжності. Втім, відстані у будь-якому разі варто скорочувати.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша кохана людина розповість вам якусь історію зі свого особистого життя, причому не стосується вас. Можливо, у нього з’явився таємний шанувальник або він став чиїмось шанувальником… Постарайтеся отримати максимальну користь з такої відвертої розмови.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Не варто думати про завтрашній день – ні з надією, ні з жахом. Все одно нічого путнього не придумаєте: логічного зв’язку між вашим сьогодні і вашим завтра просто не знайти, навіть якщо постаратися. І вашу половинку відмовте від цього марного заняття. Упріться – розберетеся разом.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день ви зможете пишатися собою, бо здійсните щось абсолютно неможливе. Ваша кохана людина, до речі, це помітить і оцінить сповна, бо і її життя завдяки вам сьогодні зміниться. Тому готуйтеся спочатку до нелегкої справи, а потім до лаврів переможця.

Козеріг
22.12 – 20.01

Цього дня вашій коханій людині захочеться певності у ваших стосунках, і вона добиватиметься її за всяку ціну. Так що якщо нічого конкретного на його запитання ви йому відповісти не зможете, доведеться на ходу вигадувати щось переконливе, щоб дати собі відстрочку.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пояснити вам ту чи іншу свою ідею та переконати вас у необхідності її негайної реалізації. Однак якщо ви дійсно захочете його почути і зрозуміти, порозуміння може виявитися не таким складним завданням.

Риби
19.02 – 20.03

Не бійтеся зважитися сьогодні на ризикований, необдуманий і божевільний крок. Швидше за все, він – це саме те, що вам зараз потрібно, що допоможе вам розвіяти тугу, змінити що-небудь у відносинах з вашою коханою людиною і відчути себе Особистістю.

You cannot copy content of this page