fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 28 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви зрозумієте, що якась сторінка у вашому особистому житті, яка не повинна була перевертатися за жодних обставин, все ж таки перекинулася. Що ж, за нею обов’язково піде ще одна, а потім ще й ще – тому засмучуватися не варто в жодному разі.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вразити вашу уяву, і вона докладе до цього максимум зусиль. І хоча ви свято впевнені в тому, що ваша уява на рідкість стійка і поразка йому не загрожує, не виключено, що ваша половинка і справді розстарається.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваші пошуки не увінчаються успіхом, тому не варто цей день присвячувати пошукам вашої другої половинки, як і спробою купити їй якийсь подарунок або знайти те, що вона давно просила вас знайти. Все одно, швидше за все, лише дарма час витратите. Перенесіть подібні плани на завтра.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині може не сподобатися те, що ви надто багато часу та сил віддаєте навчанню, роботі та іншим заняттям, які безпосередньо її не торкаються. Прийде доводити йому їхню необхідність, причому буквально на пальцях і по десять разів.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам здаватиметься, що хтось дуже хоче сісти до вас на шию. Можливо, навіть ваша кохана людина. Проте це може виявитися як істинним, і помилковим однаково. Ваше завдання – зробити все можливе для того, щоб якщо таке бажання і існує, воно нізащо не реалізувалося б.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні хтось дуже потребуватиме вашої турботи. У сенсі вас і вашої половинки. Окремо вам не впоратися. Спільна праця, хоч і не для вашої користі, дуже покращує, та й зближує невимовно. У цей день ваше ми дуже подорослішає і навіть, можливо, вийде на новий етап розвитку.

Терези
24.09 – 23.10

Подбайте сьогодні про тих, хто слабший за вас! Серед ваших рідних та коханих таких напевно чимало: самі ви особистість сильна і самостійна. Вони будуть потребувати вас як ніколи. Попросіть вашу половинку допомогти вам у вашій добрій справі. Якщо, звісно, ​​і про неї піклуватися не треба.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня ваша кохана людина не зможе сказати вам все, що думає про вас і ваші з ним стосунки, тому що їй не вистачить сміливості, слів або ще чогось такого ж роду. Прийде вам все додумувати і домовляти за нього. Тільки не перестарайтеся: а раптом нічого подібного він на увазі і не мав?

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні у ваших стосунках із вашою коханою людиною станеться щось незрозуміле, незрозуміле та дивне, що жодної логіки, ні чоловічої, ні жіночої, зрозуміло не буде. А тому доведеться вам на якийсь час стати сліпими кошенятами і спробувати знайти вихід із ситуації на дотик… або на запах.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина може потрапити в халепу, і тільки вам під силу буде її виручити в неприємній ситуації. Втім, це може кинути тінь і на вашу репутацію, чого б вам, зрозуміло, не хотілося б. Постарайтеся все ж таки вийти сухим із води – шанси є.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина без слів вас розумітиме. Зірки рекомендують скористатися цією перевагою і постаратися пояснити йому щось таке, що російську чи якусь іншу мову висловити просто не в змозі. Хіба що мова жестів виявиться гідним помічником.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні у вашому тандемі з вашою коханою людиною ви будете старшим. Вам доведеться оберігати його від необдуманих вчинків і безглуздих рішень, захищати від нападок його недоброзичливців і всіляко піклуватися про нього. Непросто, але вам дуже сподобається. І йому також.

Related Post

Ранковий гороскоп на 19 жовтня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 19 жовтня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 19 ЖОВТНЯ Овен Цей день стане початком нового етапу життя пов’язаного з сім’єю. Можливо, ви зустрінете свою другу половинку, або дізнаєтесь новину про майбутнє поповнення сім’ї. Телець День

Найкращий та найгірший чоловік за знаком зодіакуНайкращий та найгірший чоловік за знаком зодіаку

Є такі чоловіки, за яких виходити заміж собі дорожче. І цвях забити вони не зможуть, і зарплату не принесуть, і з діточками та котом їхнього будинку не залишиш, загалом, одні

Ранковий гороскоп на 1 січня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 1 січня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 1 СІЧНЯ Овен Не варто переживати через неприємні сни, які – з великою ймовірністю – доведеться побачити цієї ночі: вони не несуть у собі інформації, яка може загрожувати