fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

У цей день зірки рекомендують вам присвятити вашій коханій людині якийсь романс, якщо ви вмієте співати, грати на музичному інструменті та писати вірші та музику. Якщо ж ні, присвятіть йому чужий романс, увімкнувши його на магнітолі чи комп’ютері. Головне – увага.

Телець

Вам буде потрібно тепло, затишок та впевненість у завтрашньому дні. Бажання отримати все це разом і негайно зрозуміло і не погано, але може змусити вас зробити помилку. Обміркуйте ваші наміри ще раз.

Близнюки

У жодному разі не відмовляйте сьогодні вашій коханій людині у допомозі. Інакше можете злетіти з того високого п’єдесталу, на якому стоїте серед інших близьких йому людей. Навіть якщо вам у цей день допомога буде тягарем – зробіть все можливе і навіть трохи неможливого…

Рак

Сьогодні вашій коханій людині доведеться добряче попрацювати для того, щоб умовити вас чинити тим чи іншим чином. Можливо, перешкоджати вашому швидкому знаходженню точок дотику буде ваша впертість, а можливо свята впевненість у вашій правоті.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині дуже заважатимуть сторонні люди. Вони не дозволять йому зосередитися на своїх стосунках з вами, а отже, не сприятимуть його щирості та відкритості до вас. Можливо, їх товариства можна якось уникнути?

Діва

У цей день вашому коханому захочеться добитися чогось швидко, легко, без особливих зусиль. Якщо ви йому не поясніте самі, що таким чином нічого не вийде. Йому доведеться зіткнутися з глобальним розчаруванням, яке призведе його до депресії, від якої відкачувати його доведеться знову ж таки вам.

Терези

Сьогодні зірки наполегливо рекомендують сплести почуття та музику. Скажімо, послухати ту пісню, яка асоціюється у вас із днем ​​знайомства з коханою людиною. Можливо, її ви слухали того дня або в той час, а може, в ній просто співається про вас. Це дозволить освіжити в пам’яті перші почуття і по-новому поглянути на ваші нинішні відносини.

Скорпіон

Сьогодні вам знову доведеться згадати, чим дружба відрізняється від кохання і чому не можна одне з одним змішувати. Або можна: це залежить від вашого настрою та ставлення до конкретної людини. Зірки бажають вам сьогодні прийняти правильне рішення і потім жодної секунди не мучитися у сумнівах.

Стрілець

Подивившись уранці на себе у дзеркало, ви, очевидно, вирішите змінити імідж. Зірки радять сьогодні не робити кардинальних змін. Обмежтеся зачіскою. Виберіть сьогодні вдень і сходіть у салон. Можете також пофарбувати волосся, тільки не в яскраво-кислотний колір, інакше ризикуєте виявитися невпізнаним.

Козоріг

Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина вас зовсім не розуміє і, більше того, розуміти зовсім не хоче. Вам варто задуматися про те, наскільки доступно і популярно ви йому все пояснюєте і чи ви його розумієте самі. Може, ви не бажаєте прислухатися до того, що він вам каже?

Водолій

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб намагатися передбачити своє далеке майбутнє, а також майбутнє ваших стосунків із вашою коханою людиною. Він не буде настільки довгостроково орієнтований, тому ваші спроби прогнозу будуть прийняті без захоплення та ентузіазму.

Риби

Говорять, ніщо так не зближує, як спільна робота. Непогано б організувати щось на кшталт колективного трудового подвигу — будь-які інші способи проведення часу, швидше за все, призведуть до сварки.

You cannot copy content of this page