fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 червня 2022 року

Овен
Сьогодні ви самі насилу розумітимете, що ви хотіли сказати вашій коханій людині тією чи іншою своєю фразою. Доведеться розшифровувати не тільки йому, а й собі таємні смисли сказаних вами фраз чи дій. На жаль, це буде не так просто, як хотілося б.

Телець
Тельцям день може принести проблему – колишня друга половина може дістати вас сьогодні своїми дзвінками та sms-ками. Будьте спокійні та витримані, бо ваше роздратування може призвести до протилежного ефекту. Не опускайтеся до грубості – образити за бажання можна спокійно і з гідністю. Подумайте над цим, і рішення прийде саме собою.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на якусь дію, яка докорінно змінить ваші стосунки з нею. Втім, потреба у цих змінах назріла, і це розуміють обидві сторони. Постарайтеся разом зважитися на своєчасний крок заради того, щоб ваші відносини розвивалися.

Рак
Сьогодні вам доведеться в черговий раз зрозуміти, що навіть із найбезвихіднішої ситуації буває вихід, причому аж ніяк не найнеприємніший. Головне – його знайти та правильно ним скористатися. Успіх у вашому особистому житті сьогодні залежатиме лише від вас.

Лев
Вам нагадає про себе колишній коханий(а) або чоловік(дружина). Не спокушайтесь, це просто одноразова провокація, на яку не варто піддаватися. Цей швидкоплинний рецидив пройде також швидко, як почався. Зберігайте спокій та не приймайте поспішних рішень.

Діва
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто створити для вас той світ, який вам потрібен. Напевно, основною причиною цього стане ваше нерозуміння того, що йому потрібне, неправильне цілепокладання. Отже, ваше основне завдання – не винаходити велосипед, а побудувати його за існуючими кресленнями.

Терези
Ще не пізно все змінити у ваших стосунках. Хоч їм уже більше одного дня, вони все одно ще подібні до глини, пластиліну, мокрого піску: дуже легко піддаються коригуванню та деформації. Сьогодні можете зайнятися тим чи іншим – на ваш розсуд.

Скорпіон
Не соромтеся цього дня надавати своїй коханій людині невигадливі знаки уваги. Усміхніться ще раз, щиро поцікавтеся його справами, поцілуйте або обійміть. Вам не важко, а як йому буде приємно – словами не передати! Та ви й самі це відчуєте.

Стрілець
Ваша половинка хвилюється за вас, навіть якщо це не помітно збоку. Тому постарайтеся зайвий раз не порушувати її тендітну нервову організацію і докладно звітуйте про кожен свій крок та рішення. Завдяки цьому вона відчує, що ви їй довіряєте і вам не байдуже, що вона відчуває.

Козоріг
Сьогодні всі будуть заздрити тому, наскільки красиво і гармонійно ви виглядаєте з вашою коханою людиною. Від вас буде виходити справжнє сяйво, яке не можна буде не помітити, та й ви самі світитиметеся і грітиметься його променями. Головне для вас – це не розгубити.

Водолій
Сьогодні ваша кохана людина на ваших очах зможе прочитати всю гаму почуттів, що обурюють вас. Цього не варто боятися, просто про це потрібно знати і не дивуватися, звідки вашій найближчій людині все про вас відомо навіть краще, ніж вам самим. Можете у нього безкоштовні консультації брати, до речі.

Риби
Сьогоднішній день буде для вас своєрідним випробуванням. Він покаже, наскільки ви любите вашу кохану людину і наскільки ваша кохана людина любить вас. Постарайтеся зробити все, що від вас залежить для того, щоб і завтрашній день провести разом, причому не тільки фізично, а й духовно.

You cannot copy content of this page