fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з тим, що ви самостійні і цілком обходитеся без її допомоги та підтримки. Постарайтеся справити враження хоча б трохи залежної людини, яка потребує надійного плеча.

Телець

Сьогодні ніяка погода не завадить вам почуватися по-справжньому щасливим, бо у вашій душі буде сонячно, тепло та зовсім по-весняному. Спасибі за це варто сказати вашій коханій людині, причому неодноразово. Може, і ви створите у нього в душі такий самий світлий світ?

Близнюки

Сьогодні не будьте надто суворі до вашої коханої людини. Навіть він має право на помилку, причому навіть не на одну, як би вам не прикро було це визнавати. Проявіть мудрість і пробачте його, попросивши більше так не робити. Повірте, він дуже старатиметься.

Рак

У Раків з’явиться гостре бажання зробити несподіваний сюрприз своїй другій половині. Може, ви чимось завинили днями? Для подарунка зірки радять вибрати щось екстравагантне. Наприклад, коробку дорогих сигар або нову пахучу нижню білизну. Інтуїція вас не підведе – сюрприз вдасться на славу!

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе і вас у тому, що все йде добре, правильно і суто за наміченим планом. Постарайтеся все ж таки допомогти йому в цій нелегкій справі, інакше в якийсь момент вам може стати особливо незатишно, страшно і самотньо.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго пояснювати вам, що вона хоче вам сказати, бо ви розумітимете її з півслова, з напівпогляду і з напівжесту. Однак не варто бути надто самовпевненим: ви цілком можете помилитися, що призведе до прикрих наслідків.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина не буде сильно засмучуватися з приводу того, що ви її недостатньо добре чуєте, розумієте чи хочете бачити. Він знайде собі альтернативне заняття, яке принесе йому не менше задоволення. Невже вам не прикро такий стан речей?

Скорпіон

Сьогодні вам дуже захочеться повернути якийсь етап у ваших стосунках із вашою коханою людиною. І хоча ви точно знатимете, що це неможливо, подібне бажання не покине вас до самого вечора. А то й до завтрашнього ранку. Головне, щоб воно вашому справжньому не зашкодило.

Стрілець

Цього дня спробуйте разом із вашою коханою людиною вирішити якесь завдання. Неважливо, ви будете разом розгадувати кросворди або розглядати пропозиції щодо страхування вашого майна. Головне – щоб у підсумку у вас все вийшло саме так, як ви хочете цього.

Козоріг

Сьогодні велика ймовірність того, що ви посваритеся з вашою коханою людиною через дурість, причому посваритеся досить серйозно. Нехай вас це не засмучує: подібні випадки призначені спеціально для того, щоб «випустити пару» і зняти напругу, що накопичилася.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто розлучатися з якоюсь мрією, що стосується ваших з нею відносин і тепер точно нездійсненною. Намагайтеся підсунути йому замість загубленої нову мрію, ще більш привабливу, але трохи більш реалістичну.

Риби

Нині ви можете дізнатися про себе щось нове, але вже неактуальне. Може, вам розкажуть про те, яке було враження, зроблене вами на першому побаченні – посмієтесь разом.

You cannot copy content of this page