fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні ваша кохана людина підніметься у ваших очах, причому незалежно від того, зробить вона що-небудь для цього чи ні. Просто так вже складуться карти на гадальному столику долі. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб отримати з ситуації максимум вигоди.

Телець – Ви не можете пояснити собі та іншим, чому ви любите цю людину. Але ж любите! Сьогодні ви зрозумієте це особливо гостро. Втім, кажуть, що якщо можеш сказати «чому» та «за що» – то це не кохання. Тож не варто так уже копатися в собі. Просто кохайте!

Близнюки – Найважче – почати. Сьогоднішній день дозволить вам ще раз у цьому переконатись. Втім, хоч би як важко, а перший крок зробити доведеться, інакше стосунки з вашою коханою людиною можуть дати невелику тріщину. А тріщини мають неприємну властивість розширюватися і перетворюватися на розлами та розриви…

Рак – Ви зробили все, що могли. Ви точно знаєте, що більше для вирішення цього конфлікту ви нічого не зможете зробити. Більше того, ваша половинка також це розуміє. Вам потрібна третя сила, яка втрутиться у події, що відбуваються, і щось змінить. Можливо, не на краще. Станеться це сьогодні. Будьте готові до всього.

Лев – Сприятливий день для того, щоб трохи задовольнити вашу кохану людину. Не тому, що є привід, а виключно з профілактичною метою. Якщо правильно відміряти дозу, то буде вам приємно обом: ви переконаєтеся в тому, що вам вірні, а ваша половинка оцінить свою незамінність для вас і відчує себе потрібною і коханою.

Діва – Сьогодні вам приділятимуть як ніколи багато уваги. Усі посмішки представників протилежної статі будуть адресовані вам і лише вам. Чи не зірве це обставина дах з вашого сімейного гнізда, неясно. Може й зірвати.

Терези – Шлях до серця коханої людини лежить через шлунок, незалежно від того, чоловік він чи жінка. Смачна їжа з улюблених рук завжди смачніша, ніж просто смачна їжа. Більше того, вона є зайвим доказом вашої любові. Тому приготуйте сьогодні для вашої половинки щось таке собі. Нехай навіть яєчню, зате від щирого серця.

Скорпіон – Цього дня будь-яке ваше слово, сказане вашій коханій людині, матиме над ним воістину чарівну владу. Воно або змусить його робити так, як ви вважаєте за потрібне, або абсолютно протилежним чином, наперекір. Володіти найсильнішою зброєю з незрозумілим ефектом впливу непросто, проте цікаво.

Стрілець – Відповідний день для спільних великих покупок. Сміливо вирушайте, взявшись за руки, на пошуки дивана, телевізора, дачі чи квартири – обов’язково знайдете те, що потрібно. Не забудьте тільки взяти з собою оптимізм та гарний настрій.

Козеріг – У цей день вам належить дуже відповідальне побачення, від результатів якого багато в чому залежатиме ваше майбутнє. Сміємо сподіватися, що побачення це все-таки буде любовним, хоча не виключено, що для деяких Козерогів воно виявиться діловим.

Водолій – Сьогодні від вас вимагатимуть не слів кохання, не ніжності та не подарунків – а здатності вислухати та зрозуміти. Не розчаруйте кохану людину, їй справді це необхідно, а з вас не вбуде.

Риби – Сьогодні вам дуже важливо робити все для вашої коханої людини безкорисливо, не чекаючи нічого натомість, не просячи, не вимагаючи. Постарайтеся побути абсолютним, стовідсотковим альтруїстом – і ви побачите, наскільки на краще зміняться ваші стосунки з вашою половинкою.

You cannot copy content of this page