fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня не варто психологічно тиснути на вашого партнера. Він сам зробить те, що вам потрібно, коли буде морально готовий до цього. А якщо зараз він ще не дозрів, то ваш тиск буде для нього неприйнятним у жодних формах. Постарайтеся просто дочекатися…

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зробити вибір між увечері з вами наодинці і ще якоюсь дуже привабливою пропозицією. Дайте йому і собі слово честі, що не ображатиметеся на нього в жодному разі: не хотілося б занапастити йому закінчення дня.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви дізнаєтеся, що хтось будував на вас далекосяжні плани в галузі особистого життя, причому настільки далеко, що, здається, простіше дійти до горизонту або допливти до Атлантиди. Втім, цілком можливо, якщо ви вирішите, що вам це потрібно, все ще може вийти.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині захочеться щось розповісти вам про свої почуття до вашої персони. Це має бути, принаймні, цікаво, не кажучи вже про те, що дуже корисно для розвитку ваших відносин. Тому запам’ятовуйте все та робіть правильні висновки.

Лев
23.07 – 22.08

Леви, сьогодні вам може повезти по-великому. Зірки передбачають, що ви можете з подивом знайти велику купюру на дорозі або де-небудь у під’їзді. Вашої радості, очевидно, не буде меж! Зірки радять вам не планувати на ці гроші серйозні покупки, а зробити простіше. Прогуляйте їх з чоловіком у якомусь затишному кафе – як прийшло, так і пішло!

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде непросто вирішити, як ви все-таки ставитеся до вашої коханої людини. Мабуть, єдине, про що ви зможете сказати з упевненістю, що ваше почуття позитивне. Нічого конкретнішого ви від свого серця досягти не зможете. Може, й не треба?

Терези
24.09 – 23.10

Адже ви, виявляється, вже встигли скучити за вашою коханою людиною, незважаючи на те, що нещодавно її бачили востаннє. Терміново зателефонуйте йому, напишіть, а ще краще – приїдьте у гості, щоб возз’єднати розлучені серця хоча б ненадовго.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Не варто дробити один великий і світлий спогад про колишнє кохання або вчорашній день на багато маленьких. Так його знецінити можна. А оскільки спогад – це найдорожче, що у вас сьогодні є і жодної іншої романтики не передбачається, поставтеся до нього максимально акуратно. Не розбийте та не втратите.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зробити вас по-справжньому щасливим, проте він докладе до цього максимум зусиль, які вам все ж таки варто гідно оцінити незважаючи на те, досягнуть вони результату чи ні. Заохочуйте всіляко подібні його ініціативи.

Козеріг
22.12 – 20.01

Десять разів подумайте, перш ніж щось сказати. Навіть ваше найнеобразливіше слово може викликати образу у вашої коханої людини. Тому краще тримати мову за зубами: наслідки будь-якої вашої фрази воістину непередбачувані. Спробуйте висловлюватися жестами.

Водолій
21.01 – 18.02

Чим менш рішучими будуть сьогодні ваші дії, тим менше шансів на успіх і прихильність вашої коханої людини. Здавалося б, це очевидно. Та ні, для реалізації цієї поради вам доведеться добре з собою поборотися. І зі своїми комплексами також.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вас атакуватимуть привиди минулого. Вам несподівано захочеться повернутися до своєї колись коханої людини або хоча б побачити її, почути її голос, відчути, що вона поруч. Головне, щоб це не зіпсувало ваші нинішні стосунки з вашою новою половинкою.

You cannot copy content of this page