fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чого саме ви від неї чекаєте і, головне, навіщо. А це спричинить безліч непотрібних питань, безглуздих підозр і даремно витрачених нервів. Чи варта гра свічок? Ви точно це знаєте?

Телець
21.04 – 20.05

Тельцям краще в цей день залишитися зі своєю коханою людиною наодинці і поговорити до душі. Це зовсім не означає, що у вас нагромадилися якісь проблеми, які необхідно вирішувати в терміновому порядку. Навіть якщо ви розгорнуто відповісте один одному на запитання «як справи», день прожитиме не даремно.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня вам буде сумно. Піддатися цьому настрою – приваблива перспектива, проте робити це не варто. Тужливий вираз обличчя вас не прикрашає, навіть якщо вам здається, що ваш сумний профіль у дзеркалі виглядає непогано.

Рак
22.06 – 22.07

Цього дня вам варто згадати, чому вас навчали ваші улюблені книжки. Дитячі теж підійдуть чудово: навіть із вивченого напам’ять «Колобка» можна отримати якийсь урок кохання, розуміння, терпіння та обережності. Головне, вчасно застосувати його практично.

Лев
23.07 – 22.08

У цей день вашій коханій людині буде трохи нездужатися, проте ви зможете її вилікувати без будь-яких ліків – однією лише вашою присутністю в його житті: біля його ліжка, в його телефонній трубці або на його моніторі – на вибір. Але краще, звісно, ​​живий контакт.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви точно знатимете, що більше для вирішення даного конфлікту ви нічого зробити не зможете. Більше того, ваша половинка теж це розумітиме. А значить, вам буде необхідно чиєсь втручання для того, щоб вирішити проблеми, що накопичилися.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви вирішите влаштувати свято вашій коханій людині, причому без жодного приводу. Втім, це ваше бажання він може сприйняти неадекватно і почати вас підозрювати у всіх смертних гріхах, разом узятих. Однак надія на те, що цього не станеться, все ж таки є.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе і вас у тому, що все йде добре, правильно і суто за наміченим планом. Постарайтеся все ж таки допомогти йому в цій нелегкій справі, інакше в якийсь момент вам може стати особливо незатишно, страшно і самотньо.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні для вас дуже важливо гармоніювати в одязі з вашою коханою людиною. Наприклад, одягнутися в джинсові костюми або разом дотримуватися ділового стилю. У цьому випадку ви виглядатимете як єдине ціле, та й почуватиметеся відповідно.

Козеріг
22.12 – 20.01

Ваші стосунки з вашою коханою людиною цього дня вийдуть на новий рівень. Психологи називають це стадією плато, тобто повною відсутністю підйомів та падінь. Тут вам знадобиться терпіння, щоб пережити одноманітність, і винахідливість, щоб її подолати.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам не варто бути собакою на сіні: думайте не лише про своє благополуччя, а й про благополуччя вашої коханої людини. Особливо, коли для вас це особливого значення не має. Йому буде приємно, що про нього дбають – і, можливо, навіть попри своє щастя.

Риби
19.02 – 20.03

Настрій у вашій родині сьогодні не відрізнятиметься сталістю, що, зрозуміло, великої радості вам не принесе. Тримати себе в руках, однак, доведеться – врегулювати загрожують конфліктом ситуації краще самому. Від інших членів сімейства ви першого кроку назустріч можете і дочекатися.

You cannot copy content of this page