fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Постарайтеся сьогодні довести вашій коханій людині, що вона найчудовіша у світі і краще, ніж вона, просто не буває. У цій справі навіть не дуже страшно перегнути ціпок: у боротьбі з комплексами неповноцінності близької вам людини всі засоби хороші.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви виявите, що ваша кохана людина до тієї чи іншої проблеми ставиться куди серйозніше, ніж ви, тому у вас можуть виникнути деякі взаєморозуміння на цьому ґрунті. Намагайтеся розібратися в причинах подібного його ставлення до життя і щось із цим зробити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Для того, щоб вирішити ваші проблеми, зовсім не обов’язково посвячувати в них родичів. Поговоріть краще з друзями, вони будуть менш схильні у всьому звинувачувати вас.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина має нелегкий день, і тільки ви зможете зробити все можливе для того, щоб день цей став для нього куди світлішим, яскравішим, сонячнішим і радіснішим. Ви навіть не уявляєте, на які дива здатні, варто тільки цього справді захотіти!

Лев
23.07 – 22.08

У цей день дуже важливо, щоб ваша кохана людина налагодила стосунки з одним із ваших друзів. З яким – зрозумієте щодо ситуації. Справа в тому, що якщо вони залишаться в сварці або хоча б просто в нейтральних відносинах, день вам видасться більш ніж невдалий.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині захочеться щось виправити у вас і у вашому житті, проте навряд чи вона зі своїми бажаннями досягне справді позитивних результатів. Скоріше, вас розлютить не в міру. Краще розсердитися превентивно, інакше подібні акти залякування вже не допоможуть.

Терези
24.09 – 23.10

Не бійтеся сьогодні експериментувати як в особистому житті, так і поза нею. Експерименти, можливо, виявляться не найвдалішими і спричинять дещо не ті наслідки, які ви очікували, проте для вас головне – розкріпачитися і змусити вашу кохану людину вам довіритися.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви будете насолоджуватися видовищем того, як ваша половинка з ніг збиватиметься у пошуках вирішення вашої спільної проблеми. При цьому навряд чи ви захочете чи зможете їй допомогти, навіть якщо потреба в цьому і буде. Головне для вас – з совістю не посваритися.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні велика ймовірність того, що ви закохаєтеся в іноземця, а він закохається у вас. Або, можливо, просто мешканець іншої держави значно вплине на ваше особисте життя. Колір його шкіри, мова його народу тощо атрибутика не такі важливі: головне, що вас буде розділяти кордон і, швидше за все, митний контроль.

Козеріг
22.12 – 20.01

На жаль, сьогодні вам доведеться приймати на віру все те, що каже вам ваша кохана людина. І навіть те, що намагається сказати – про всяк випадок. Втім, як співається у старій добрій пісні, “яка дурість, право, вірити його словам – а не повірити гріх тому, який веселіший і світліший за них усіх”…

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині можна буде позаздрити! Ви виявитеся ідеальною половинкою: вгадуватимете його бажання, реагуватимете на його фрази та вчинки зовсім так, як він хоче або як це йому було б приємно, та й взагалі цілком і повністю відповідати званню Ідеалу.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина буде особливо ніжною, трепетною і романтичною по відношенню до вас. Причому іноді вас це буде навіть трохи дратувати, бо здасться перебільшеним і неправдоподібним, причому даремно. Цінуйте момент: таке навряд чи скоро повториться.

You cannot copy content of this page