fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 серпня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Постарайтеся сьогодні довести вашій коханій людині, що вона найчудовіша у світі і краще, ніж вона, просто не буває. У цій справі навіть не дуже страшно перегнути ціпок: у боротьбі з комплексами неповноцінності близької вам людини всі засоби хороші.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви виявите, що ваша кохана людина до тієї чи іншої проблеми ставиться куди серйозніше, ніж ви, тому у вас можуть виникнути деякі взаєморозуміння на цьому ґрунті. Намагайтеся розібратися в причинах подібного його ставлення до життя і щось із цим зробити.

Близнюки
21.05 – 21.06

Для того, щоб вирішити ваші проблеми, зовсім не обов’язково посвячувати в них родичів. Поговоріть краще з друзями, вони будуть менш схильні у всьому звинувачувати вас.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина має нелегкий день, і тільки ви зможете зробити все можливе для того, щоб день цей став для нього куди світлішим, яскравішим, сонячнішим і радіснішим. Ви навіть не уявляєте, на які дива здатні, варто тільки цього справді захотіти!

Лев
23.07 – 22.08

У цей день дуже важливо, щоб ваша кохана людина налагодила стосунки з одним із ваших друзів. З яким – зрозумієте щодо ситуації. Справа в тому, що якщо вони залишаться в сварці або хоча б просто в нейтральних відносинах, день вам видасться більш ніж невдалий.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині захочеться щось виправити у вас і у вашому житті, проте навряд чи вона зі своїми бажаннями досягне справді позитивних результатів. Скоріше, вас розлютить не в міру. Краще розсердитися превентивно, інакше подібні акти залякування вже не допоможуть.

Терези
24.09 – 23.10

Не бійтеся сьогодні експериментувати як в особистому житті, так і поза нею. Експерименти, можливо, виявляться не найвдалішими і спричинять дещо не ті наслідки, які ви очікували, проте для вас головне – розкріпачитися і змусити вашу кохану людину вам довіритися.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви будете насолоджуватися видовищем того, як ваша половинка з ніг збиватиметься у пошуках вирішення вашої спільної проблеми. При цьому навряд чи ви захочете чи зможете їй допомогти, навіть якщо потреба в цьому і буде. Головне для вас – з совістю не посваритися.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні велика ймовірність того, що ви закохаєтеся в іноземця, а він закохається у вас. Або, можливо, просто мешканець іншої держави значно вплине на ваше особисте життя. Колір його шкіри, мова його народу тощо атрибутика не такі важливі: головне, що вас буде розділяти кордон і, швидше за все, митний контроль.

Козеріг
22.12 – 20.01

На жаль, сьогодні вам доведеться приймати на віру все те, що каже вам ваша кохана людина. І навіть те, що намагається сказати – про всяк випадок. Втім, як співається у старій добрій пісні, “яка дурість, право, вірити його словам – а не повірити гріх тому, який веселіший і світліший за них усіх”…

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині можна буде позаздрити! Ви виявитеся ідеальною половинкою: вгадуватимете його бажання, реагуватимете на його фрази та вчинки зовсім так, як він хоче або як це йому було б приємно, та й взагалі цілком і повністю відповідати званню Ідеалу.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина буде особливо ніжною, трепетною і романтичною по відношенню до вас. Причому іноді вас це буде навіть трохи дратувати, бо здасться перебільшеним і неправдоподібним, причому даремно. Цінуйте момент: таке навряд чи скоро повториться.

Related Post

3-и знаки Зодіаку відчують фінаносове поліпшення найближчими днями, прийшла ваша черга3-и знаки Зодіаку відчують фінаносове поліпшення найближчими днями, прийшла ваша черга

Збагатяться тільки ті, хто не буде сидіти на місці, уточнюють астрологи Астрологи назвали знаки Зодіаку, яких придавить грошовою масою вже зовсім скоро. Представники цих сузір’їв отримають фантастичну можливість розбагатіти в

Гороскоп КОХАННЯ на 4 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 4 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому буде непросто змиритися з тим, що все в його житті йде не так, неправильно і зовсім не тим шляхом, як йому б хотілося.

Ранковий гороскоп на 6 квітня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 6 квітня для кожного знаку зодіаку

Загальний гороскоп Овен Сьогодні ви можете виявитися занадто підозрілим. Це може когось образити. Якщо вже не можете позбутися упереджень, постарайтеся не показувати цього. Телець Дуже велика ймовірність того, що ваші