fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 січня 2023 року

Овен – Нехай сьогодні у вас буде квітковий день! Причому не обов’язково витрачати гроші на букет. Просто знайдіть час і сходіть разом у сад, в оранжерею, в музей, нарешті – туди, де багато квітів — справжніх чи намальованих — не має значення. І при всіх цих кольорах, в оточенні яскравих фарб і приголомшливих ароматів зізнайтеся у коханні.

Телець – Якщо ви раптом почали сумніватися у ваших почуттях (а сьогодні це, на жаль, цілком можливо) – зніміть з полиці вашу улюблену книгу про кохання, яку ви свого часу перечитували двічі-тричі на рік, а то й частіше. І ви здивуєтеся, наскільки там все про вас написано! Ви все ще вагаєтесь?

Близнюки – Сьогодні ви забудете про різницю у віці між вами та вашою коханою людиною. Та й взагалі що його, що ваш вік не відіграватимуть принципової ролі, так вже вийде. До речі, на честь цього можна терміново почати роман з людиною вдвічі старшою або втричі молодшою за вас.

Рак – Сьогодні вам буде дуже важлива думка ваших друзів щодо вашої коханої людини. Якщо ви заручитеся їхніми симпатіями та схваленням, цей день стане для вас дуже щасливим, якщо ж ні – у вашій душі цілком можуть виникнути сумніви, які зірки радять по зрілому роздумі гнати геть.

Лев – Сьогодні вам дуже захочеться розповісти про свої проблеми представнику протилежної статі. Що ж, проблем із пошуками співрозмовника у вас не буде: він знайдеться досить швидко і більш ніж вдало. Але чи не боїтеся ви ділитися з ним найпотаємнішим, що у вас є?

Діва – Сьогодні ви дуже критично сприйматимете як себе, так і вашу кохану людину. І вже надвечір ближче твердо вирішите будувати нових особистостей, попередньо вбивши в собі і в ньому старих. Однак на це буде потрібна його згода, а це завдання виявиться аж ніяк не простим.

Терези – Сьогодні ви зрозумієте, що ніяке, навіть найсильніше почуття, не варте того, щоб себе ламати, міняти в собі щось капітально або йти наперекір собі. У будь-якій ситуації важливо залишатися самим собою – а що на це скаже ваша кохана людина, вас хвилювати не повинно.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто простити вас за той чи інший ваш вчинок. Однак він зробить це заради ваших стосунків. Намагайтеся оцінити його жест і докласти всіх зусиль до того, щоб подібна ситуація більше ніколи не повторювалася.

Стрілець – Сьогоднішнє романтичне побачення краще провести на свіжому повітрі. Ідеальним варіантом були б посиденьки на березі океану, але через відсутність такого завжди можна скористатися будь-якою водоємністю, незалежно від обсягу такої.

Козеріг – Цього дня ваша кохана людина чомусь почне вас підозрювати у всіх смертних гріхах. Або лише в одному, але особливо смертному. Причому, швидше за все, ви ні в чому не винні, на відміну від його фантазії, що розігралася надміру. Доведеться вам йому це довго і нудно доводити.

Водолій – А чи не заспівати вам пісню про кохання? Якщо співати ви вмієте. Присвятіть коханій людині серенаду, висловіть у римованих рядках під музику все те, що ви до неї відчуваєте. А якщо так вийшло, що зі слухом чи голосом ви не дружите – можете просто замовити його улюблену пісню на радіо.

Риби – Сьогодні вам доведеться все робити дуже швидко і оперативно, в тому числі і пояснюватися з вашою коханою людиною. Якщо в нього виникли деякі проблеми і він налаштувався на довгу розмову, доведеться йому задовольнитись тим малим, що ви зможете йому дати. Іншого все одно не буде.

You cannot copy content of this page