fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам так і не вдасться попрощатися з телефоном. Протягом цілого дня вам будуть телефонувати і просити вашої поради, участі, вимагати уваги, та й просто балакати про дрібниці. Не грубуйте у відповідь, не нагадуйте про свою зайнятість, не бурчіть і не бурчіть, навіть якщо дуже хочеться. Якось ці люди з радістю прийдуть вам на допомогу.

Телець
Сьогодні варто беззаперечно виконувати всі прохання, вимоги та накази вашої коханої людини, хоч би якими безглуздими вони вам здавались. Насправді, сьогодні він буде куди мудрішим і далекогляднішим за вас, і вже завтра ви це зрозумієте. Поки що приймайте все на віру.

Близнюки
Не бійтеся того, що вам сьогодні в любовних справах все даватиметься дуже легко: ви цього заслужили. Але й не розслабляйтеся: нагорода за вашу бездоганну поведінку в минулому не може тривати вічно, тому готуйтеся до того, що доля ось-ось знову почне надсилати вам нові випробування.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться щось вам довести, причому дуже для неї важливе. На ваш погляд це важливе виявиться зовсім не таким необхідним, тому ви будете слухати його неуважно і упускати ланки логічного ланцюга, чим ризикуєте дуже його образити.

Лев
Сьогодні, ймовірно, ваш попередній обранець нагадає про себе якось екстравагантним чином. Він може, наприклад, надіслати вам кошик квітів або написати крейдою під вікнами “I love you” великими літерами. Порадійте – приємно ж, але нехай він більш ніж вашу щиру дружбу не розраховує.

Діва
Те, що здавалося непорушним і само собою зрозумілим, раптом стало схожим на місток, що хитається, над безоднею. Чи то зламається, чи перевернеться. І вам нічого не зробити для того, щоб привести систему до стабільного стану. Спробуйте втриматись на вазі. Завтра буде краще.

Терези
Дивні звістки може принести цей день. Поки ви намагатиметеся розгадати, що б це все означало, настане вечір і час вирушати на відпочинок. Імовірно, загадку ви віднесете з собою в царство Морфея.

Скорпіон
Сьогодні вашій коханій людині непросто буде змиритися з тим, що вона не перша у вашій долі близька вам людина. Чомусь ревнощі до минулого цього дня в ньому домінуватимуть над усіма іншими почуттями, що, природно, зробить ваше спільне існування дещо дискомфортним.

Стрілець
Цього дня вашій коханій людині здаватиметься, що ви – не людина його мрії, не той, кого він шукав усе його життя, не його доля. Прийде вам спішно його переконувати у протилежному. Ви ж знаєте його слабкі сторони і те, від чого він мліє і розтікається в блаженстві. Застосуйте сьогодні всі ваші навички на практиці.

Козеріг
Немає нічого поганого в тому, щоб любити кількох людей одночасно. Головне, щоб ці любові не заважали одне одному, не конкурували між собою і не викликали ні в кому ревнощів. Якщо вам вдасться сьогодні цього досягти, вас сміливо можна буде назвати абсолютно щасливою людиною.

Водолій
Сьогодні у Водоліїв висока небезпека чимось захворіти і з великою ймовірністю свою половинку цієї ж гидоти заразити. Втім, це дозволить вам провести незабутній тиждень разом, відчуваючи однакові больові та душевні відчуття. Сумнівна, але все ж таки романтика.

Риби
Сьогодні ваша кохана людина вирішить зробити вам якийсь сюрприз, проте зовсім не факт, що зробить. Можливо, для реалізації його планів не вистачить фінансових ресурсів, часу чи сил. Але бажання буде точно, у цьому навіть можете не сумніватися.

You cannot copy content of this page