fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина дуже залежить від вас і без вас не здатна на будь-яку рішучу дію. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб позбавити його цієї залежності і вселити йому почуття власної значущості.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам не варто відволікатися на зовнішні подразники, хоч би якими цікавими та привабливими вони були. Зрештою, ваше особисте життя понад усе, особливо цього дня, тому решта нехай трохи зачекає. Зробіть так, як вам справді хочеться, хоча б раз у житті.

Близнюки
21.05 – 21.06

Ви відповідаєте за тих, кого приручили. І якщо ви мали необережність дати тій чи іншій людині надію на вашу прихильність у майбутньому, то доведеться цим очікуванням відповідати. Зірки радять якомога не давати сьогодні жодних обіцянок, навіть якщо ваша душа цього дуже просить.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви з вашою коханою людиною знайдете ще одного спільного знайомого, з яким ви познайомилися незалежно один від одного. Це не тільки затвердить вас у думці про те, що світ тісний, але й доведе, що познайомитися ви могли абсолютно різними способами.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні Леви навряд чи будуть задоволені собою та своїм життям. Якщо ви хочете про це поговорити – ласкаво просимо до психоаналітика, а якщо волієте щось зробити – зробіть, не стримуйтеся. Можливо, вже надвечір результати отримати і не вдасться (хоча, якщо в якості способу роботи над собою буде обрано відвідування салону краси – то цілком можна розраховувати на помітний успіх), але перший крок буде зроблено. Решта – справа техніки.

Діва
23.08 – 23.09

Вам сьогодні буде важко зрозуміти вашу кохану людину. Ви будете мислити настільки різними категоріями, що краще і не намагатися приводити їх до спільного знаменника – все одно нічого з цього не вийде. Втім, у такому стані речей є своя краса.

Терези
24.09 – 23.10

Терезів та їх близьких сьогодні чекає поки невидима, але цілком відчутна небезпека. Не виключено, що вона буде пов’язана з однією з ваших переваг. Так що, якщо ви, наприклад, чудово готуєте, постарайтеся не накривати надто шикарний стіл, щоб ви і ваша родина не постраждали від переїдання.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться проводити з вами скільки часу, скільки ви вважаєте за потрібне. Через це у вас, зрозуміло, можуть виникнути суперечки і навіть сварки. Постарайтеся все ж таки знайти якийсь компроміс або хоча б піти на нього самостійно.

Стрілець
23.11 – 21.12

Будьте ближчими до природи! Помилуйтеся разом із вашою коханою людиною спокійною водою та ясним небом. Або хвилями та хмарами. Розведіть багаття або побігайте під дощем (якщо, звичайно, не боїтеся побічних ефектів). Це ще більше зблизить вас, зміцнить ваші почуття та зміцнить ваші стосунки.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина може викликати у вас злість і роздратування, причому незалежно від того, що вона буде чи не робитиме. Негатив буде абсолютно автономним почуттям, яке зірки рекомендують тримати при собі або виплеснути тільки на папір. У жодному разі не на вашу половинку!

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня не варто виставляти ваші почуття напоказ. Нехай про них знає тільки той, кого вони безпосередньо стосуються, тобто в даному випадку ваша кохана людина. А оточуючим краще перебувати в незнанні і складати для себе враження про ваш тандем без вашої безпосередньої участі.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день ваш настрій буде цілком і повністю залежати від настрою вашої коханої людини. Причому він це повною мірою усвідомлювати не буде, тому навряд чи зрозуміє, що ви поводитеся так чи інакше завдяки йому. Може, варто йому про це розповісти?

You cannot copy content of this page