fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 29 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Навіть якщо у вас сьогодні зовсім не буде настрою вислуховувати чергову порцію проблем вашої коханої людини, зробити це просто необхідно. Інакше це буде серйозною тріщиною у будівлі ваших стосунків. Зрештою, ніхто не змушує вас вникати: посміхайтеся та кивайте.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на те, щоб сказати вам щось дуже важливе, про що вам давно настав час знати, та вам все ніяк не могли зібратися розповісти. Тому готуйтеся до того, що після тривалих сумнівів про щось ви цього дня дізнаєтесь.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сприятливий день для спільної побудови довгострокових планів. Дуже довгострокових та вельми спільних. Тобто, грубо кажучи, де ви будете через п’ять-десять років, які у вас цілі на ці роки, що ви плануєте робити і як розвиватимуться ваші відносини. Якщо ні до чого путнього в результаті не прийдете, хоч помрієте.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам буде з чого вибрати, і вибір дасться вам досить просто. Однак ваша кохана людина розгубиться від різноманітності і цілком може почати гальмувати ваше ухвалення остаточного рішення. Можливо, його зауваження і будуть конструктивними, але ймовірність цього не така висока.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже зворушливо про вас піклуватися. Настільки зворушливо, що вам іноді навіть здаватиметься, що все це надто добре для того, щоб бути правдою. Швидко ущипніть себе, переконайтеся в тому, що це не сон, і радійте життю та щастю.

Діва
23.08 – 23.09

Єдине, що ви можете зробити в ситуації, що склалася – це цілком і повністю довіряти вашій коханій людині. Навіть якщо його дії здаються вам нелогічними, сьогодні ви все одно нічого змінити не зможете, доведеться змиритися. Втім, усі нелогічності беріть на замітку: можливо, вже завтра буде шанс їх виправити.

Терези
24.09 – 23.10

Не поспішайте сьогодні робити перший крок. Надайте цю можливість вашій коханій людині, а самі лише всім своїм виглядом демонструйте свою готовність до адекватного сприйняття нововведень. Дуже важливо, щоб ваша половинка ухвалила рішення самостійно, без вашої допомоги та підтримки.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні варто зробити вашій половинці нестандартний подарунок. Не просто квіти чи цукерки – а, наприклад, зірку з неба, благо це зараз цілком реальне. Або путівки на курорт її мрії. Або, зрештою, щось зроблене своїми руками. Тільки не дулю!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що вона припустилася якоїсь помилки у відносинах з вами. Ця помилка не буде фатальною, та й взагалі особливого значення у ваших відносинах не матиме, проте йому буде вкрай образливий сам факт її наявності.

Козеріг
22.12 – 20.01

Використовуєте свою чарівність за призначенням, принесіть комусь задоволення спілкування з вами. Це зовсім не обов’язково має стати початком нового роману – іноді буває не зайвим і просто поговорити.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваш друг може досить серйозно образитися на вас за те, що ви звертаєте на нього набагато менше уваги, ніж на вашу кохану людину. Так, друзям теж властиво ревнувати, хоч як це парадоксально. Постарайтеся відреагувати оперативно та адекватно.

Риби
19.02 – 20.03

Не варто соромитися деяких своїх шкідливих звичок чи фізичних недоліків. Якщо це, звичайно, не звичка колупатися монтуванням у вусі співрозмовника або щось аналогічне. Будь-яка ваша незвичайна риса – це ваша родзинка, за яку, можливо, вас і любить ваша половинка! Сьогодні ви особливо виразно це відчуєте.

Related Post

Гороскоп на 18 серпня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 18 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: На вас чекає непростий, але все ж таки досить вдалий день. Зберігайте спокій, цього буде достатньо, щоб упоратися з усіма труднощами. Розбіжності та суперечки сьогодні виникатимуть частіше, ніж зазвичай.

Гороскоп КОХАННЯ на 17 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 17 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні в разі негараздів в особистому житті зірки рекомендують звернутися за порадою до людини, яка не знає особисто вашого коханого і вперше чує про вашу нелегку

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 рокуЛюбовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року Зірки й планети, управителі любовною сферою, на цьому тижні будуть спокійними. Астрологи зазначають, що для романтики й сімейних справ