fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 березня 2023 року

Овен – Якщо ви знову в сварці –  подарунок дозволить звести її нанівець. Купуйте істерично регочучого плюшевого крокодила або великого рожевого слона. Підійдуть і невеликі сувеніри із магазину приколів. Головне, щоб жарт був незлий, необразливий і від душі!

Телець – Сьогодні зірки рекомендують вам присвятити день прослуховування музики, по можливості легкої, приємної для вух і не завантажує мозок зайвими змістом і витіюватістю. Саме під мелодію подібного типу до вас найшвидше прийде правильне рішення щодо вашого особистого життя.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині буде соромно поводитися з вами якимсь певним чином, причому вам буде незрозуміло, звідки цей її сором візьметься: ви ніяких незручностей від його поведінки не відчуватимете. Постарайтеся йому це пояснити у подробицях.

Рак – Сьогодні ви відчуєте себе справжнім тараном. Вам доведеться розчищати шлях для того, щоб пройти самому і провести за собою свою половинку крізь непереборні перешкоди, через які не проберешся позашляховиком. Якщо у вас все вийде – ви будете дуже задоволені, а ваша кохана людина назве вас справжнім героєм.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто у спілкуванні з вами, оскільки навіть ви не повною мірою розумітимете логіку ваших слів, а вже людині сторонній це буде зовсім не дано. Можливо, краще бути простіше і доступніше – більших результатів досягнете?

Діва – Із вашим партнером відбувається щось дивне? Не чіпляйтеся до людини, захоче – сам розповість, а не захоче – нічого й випитувати, щасливішою вона від цього не стане. Просто зачекайте, саме розсмокчеться.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться сподобатися комусь із ваших рідних та близьких. Навіть якщо якихось результатів у цій галузі вже досягнуто. Вони його влаштовувати не будуть категорично. Намагайтеся спрямувати його енергію в мирне русло, інакше втрати неминучі.

Скорпіон – Сьогодні вам з вашою коханою людиною чекає довга і дуже відверта розмова. Можливо, слова та формулювання будуть дещо різкими та грубими, але за ними відкриється суть, яка з тих чи інших причин була прихована від вас протягом тривалого часу.

Стрілець – Сьогодні ваша кохана людина поведеться незвично та несподівано. Вам тільки й залишиться, що дивуватися, звідки взялося і як тепер з такою його поведінкою звикатися, але ви будете приємно вражені.

Козеріг – Проведіть цей вечір у товаристві вашої коханої людини за переглядом якоїсь комедії. Вам дуже важливо хоча б протягом години дивитися в одному напрямку та відчувати при цьому позитивні емоції. А де буде відбуватися це дійство – вирішувати вам.

Водолій – Сьогодні для вас основною перевагою вашої коханої людини буде її надійність. Тому якщо така в його арсеналі не виявиться, терміново думайте, чи варто вам продовжувати з вашою половинкою хоч якесь спілкування, бо навряд чи ви коли-небудь зможете на неї покластися у скрутну хвилину.

Риби – У цей день на вас нападе напад ностальгії, який обернеться досить неприємними відчуттями для вашої коханої людини, бо згадувати з сумом ви будете попереднього. Постарайтеся, однак, зробити все можливе для того, щоб ревнощів це все не викликало.

You cannot copy content of this page