fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні ви мислитимете оригінально і нетривіально. Це дозволить вам приймати швидкі та несподівані рішення. Втім, зовсім не обов’язково, що вони будуть правильними. Добре, якщо ваша кохана людина вас трохи “пригальмовуватиме” і стане вашим критиком і здоровим глуздом.

Телець

Сьогодні вам дуже багато чого захотілося б змінити у вашому особистому житті, якби не страх змін і втрат. Але без розлучень немає побачень, і щоб прийти на одне місце – потрібно обов’язково залишити інше. Дорогу здолає той, хто йде!

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви хочете їй сказати, і жодні ваші аргументи належної дії над нею не понесуть. Тому постарайтеся апелювати не до його розуму, а до почуттів: вони будуть набагато сприйнятливіші до ваших промов.

Рак

У цей день Раки можуть відчувати невимовну гаму почуттів, яка негайно позначиться на їхніх здібностях видавати звукороздільні звуки. Не кричіть надто страшно – звичайно, перед вами винні – але зв’язки надривати навіщо. Досить більш-менш спокійно пояснити члену сім’ї, що проштрафився, що робити так не слід.

Лев

Візьміть себе в руки: ви ж, зрештою, сильна особистість! Ваша сила сьогодні знадобиться вашому тандему як ніколи. Більше того, без неї все те добре, що між вами було, є і, можливо, буде, має шанси розсипатися як картковий будиночок. Не хотілося б такого сумного фіналу.

Діва

У цей день вашій коханій людині доведеться витратити чимало зусиль для того, щоб ви знову стали адекватні цьому світу, раділи своєму існуванню в ньому і щиро й радісно посміхалися. Не забудьте потім його за це віддячити, щедро та щиро!

Терези

Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого від вас добивається ваша кохана людина. Ви побудуєте тисячу і одне цікаве припущення, проте велика ймовірність того, що істини так і не дізнаєтесь, бо вона, як водиться, буде поряд. Головне, щоб це на стратегії вашої поведінки не позначилося.

Скорпіон

Сьогодні вам буде абсолютно все одно, що думають близькі вам люди про вашу кохану людину. Ви його любите – і це головне, а їхні думки ніхто не питає. Втім, а чи не краще до неї прислухатися: раптом все ж таки щось правильне і розумне скажуть?

Стрілець

Сьогодні відповідь на питання, що давно впливає на ваші стосунки з вашою коханою людиною, ви знайдете в абсолютно несподіваному місці. Можливо, загляньте в газету до попутника. Можливо, почуєте ще один рекламний слоган. Загалом будьте уважні: підказка зовсім поруч.

Козоріг

У Козорогів у цей день все складається більш-менш нормально. Винятком можуть, мабуть, лише становити їхні стосунки з батьками другої половини. Очевидно, днями ви їх чимось не на жарт розлютили, і тепер вам доведеться чимало потрудитися, перш ніж вони знову загоряться до вас колишнім коханням і колишньою довірою.

Водолій

Сьогодні невдалий день для того, щоб з’ясовувати стосунки, переводити їх на інший рівень, починати їх чи закінчувати. Тому постарайтеся все це відкласти до більш сприятливих часів, а поки що просто жити і радіти з того, що все найцікавіше у вас ще попереду.

Риби

Рибам – істотам обережним – сьогодні не рекомендується виходити на вулицю з 13 до 16 години – є чималий ризик зустріти того, кому заборгували напередодні, а повернути поки соромтесь. Так що краще не випробовуйте долю і, слідуючи розташуванням небесних світил, спонукайте під захистом рідних стін.