fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Кажуть, можна нескінченно дивитись на три речі: як тече вода, як горить вогонь та як інші працюють. Ось ви сьогодні насолоджуватиметеся останнім. Ваша половинка з ніг збиватиметься у пошуках вирішення вашої спільної проблеми – а ви прихильно спостерігатимете за процесом. Якщо, звісно, совість не заїсть.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розлучатися з вами ні на мить. Тому по можливості робіть цього дня все разом, не розлучайтеся і не відходьте від вашої половинки ні на крок. Зрештою, ви єдине ціле, навіть більш єдине, ніж сіамські близнюки.

Близнюки
21.05 – 21.06

Не займайтеся дослідницькою діяльністю – нині вона завдасть вам маси клопоту і не принесе бажаного результату. Краще запитайте у людини, яка вас цікавить те, що ви хочете про неї дізнатися, в лоб.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваш давній конфлікт із вашою коханою людиною підійде до кінця. Причому сам собою, без будь-яких з’ясувань відносин. Ви просто вирішите пробачити йому старі гріхи, а він – забути старі образи. І все знову стане добре, просто і правильно.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам варто поставити запитання, що саме ви хочете від стосунків з коханою людиною, чого чекаєте від вашого спільного майбутнього і які плани на це майбутнє будуєте. Підключіть до цього процесу і вашу половинку – подумайте разом.

Діва
23.08 – 23.09

Будьте оригінальнішими у прояві своїх почуттів! Інакше ваша половинка може з вами занудьгувати, а це перший крок до того, щоб почати думати про зміну коханої людини. Спробуйте зробити щось надзвичайно. Не придумаєте самі – порадьтеся з друзями, вони завжди будуть раді вам допомогти.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні сприятливою буде спільна інтелектуальна праця. Можна порозгадувати кросворди, подивитися телевікторину чи вирішувати завдання з математики той клас, який ви ще математику пам’ятаєте. Загалом, дайте вашим мізкам їжі! Однією на двох.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня краще розслабитися та плисти за течією життя. Міцно обійнявши при цьому свою кохану людину, щоб вас цією течією не розкидало по різних берегах. Протистояти потоку життєвих змін ви все одно не зможете, а от насолодитися ним – вельми.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні день приємних несподіванок та радісних сюрпризів. Можливо, вони вплинуть на ваше особисте життя і внесуть свої корективи у ваше уявлення про те, яким воно має бути. Втім, якщо таких наслідків не буде – не засмучуйтесь.

Козеріг
22.12 – 20.01

Будьте терпимими до дратівливості вашої коханої людини. Так, він не ідеальний, але ж ви саме такого й любите? І окрім цих негативних якостей у ньому є ще дуже багато позитивних? Якщо терпіти зовсім не можете, просто мовчки йдіть до іншої кімнати або просто відійдіть подалі. Дорахуйте до десяти – і ви знову зможете кивати і посміхатися.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви хочете їй сказати, і жодні ваші аргументи належної дії над нею не матимуть. Тому постарайтеся апелювати не до його розуму, а до почуттів: вони будуть більш сприйнятливими до ваших промов.

Риби
19.02 – 20.03

Весь світ насильства ми зруйнуємо дощенту, а потім… У вас сьогодні прокинувся бунтар та реформатор. Ви хочете, знищити всі традиції, що склалися, зламати підвалини – і побудувати абсолютно нові відносини. Тільки не забувайте, що ваш улюблений – все той же, і його ваші реформаторські ідеї не надихають надто. Змінюючи, не ламайте.

You cannot copy content of this page