fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 листопада 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

У цей день вашій коханій людині захочеться зробити вам деяке зауваження щодо вашої поведінки чи зовнішнього вигляду. Постарайтеся його вислухати і взяти до уваги, хоча з вашим критичним настроєм це буде нелегко.

Телець
21.04 – 20.05

Вам сьогодні не буде рівних у жодній діяльності. Якщо у вас вже є кохана людина, то вона у цей день світитиметься від гордості за вас і за те, що вона ваша, а якщо ні – можете не сумніватися, претендентів на право таким бути значно побільшає. І ви поняття не матимете, що з ними робити.

Близнюки
21.05 – 21.06

На жаль, все, що ви скажете, сьогодні прийматимуть за жарт. На щастя, незмінно смішну, так що в безглуздому становищі ви не опинитеся точно. Тому не варто на сьогодні планувати серйозні розмови з вашою коханою людиною: все одно потрібних результатів не досягнете. Хіба що настрій йому підніме.

Рак
22.06 – 22.07

Не обов’язково про всі свої проблеми розповідати коханій людині. У нього та своїх вистачає. Краще заведіть собі щоденник, в який ви записуватимете все, що вас хвилює. Або повідайте все, що у вас наболіло, кошеняті чи улюбленій іграшці. У них вистачить терпіння вислухати вас і зрозуміти.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина активно критикуватиме все те, про що ви їй розповідатимете, що, безумовно, не виявиться для вас радісною подією. Однак у його критиці може бути зерно здорового глузду, яке може пустити якісні пагони.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вас багато дратуватиме, і ваша кохана людина може стати одним із списку цих самих багатьох. Тому найкраще в цей день обмежити час спілкування з ним, скоротивши його до мінімуму. Краще не провокувати себе і не випробовувати долю – нічим добрим це не закінчиться.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться відпускати вас від себе надовго. Тому постарайтеся весь час бути з ним поруч, а якщо такої можливості немає, якнайчастіше йому дзвоніть, шліть листівки, листи та СМС… Головне, щоб він не відчув себе забутим.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зізнатися вам у чомусь важливому, серйозному і глибокому, що він усвідомив зовсім недавно і що не дає йому заснути. Постарайтеся вислухати його уважно та оцінити все їм сказане належним чином, інакше на ваших стосунках можна буде поставити хрест.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина не настільки оригінальна у своїх ідеях, висловлюваннях чи думках, як вам здавалося весь цей час. Виявляється, все це вже хтось думав, говорив чи писав до нього. Втім, від цього його думки менш цікавими не стали!

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваші друзі напевно запропонують вам провести цей вечір у їхньому суспільстві. Зірки рекомендують взяти з собою цього вечора вашу кохану людину, але тільки в тому випадку, якщо ви будете абсолютно впевнені: йому там буде комфортно і він нікого не збентежить.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні зірки радять вам пограти в равлик або черепаху, сховатися у свій панцир і не вилазити з нього ні в якому разі. Ви сьогодні надто ніжні та вразливі для того, щоб підставляти своє тіло і, головне, душу під удари. А їх може завдати будь-хто, і ваша кохана людина в першу чергу.

Риби
19.02 – 20.03

Згадайте про їжачка і ведмежа, які так любили ночами сидіти і рахувати зірки: один праворуч від труби, інший ліворуч. Займіться цим і ви. Зоряне небо дуже заспокоює, зближує та налаштовує на романтичні думки про прекрасне. З цією метою навіть похід у Планетарій підійде.

Related Post

3 знаки зодіаку, на які у 2023 році чекають доленосні моменти3 знаки зодіаку, на які у 2023 році чекають доленосні моменти

Представники всіх знаків зодіаку сподіваються на переломний момент у війні, що призведе до миру, й астрологи обіцяють, що він відбудеться наступного року. Окрім загальних довгоочікуваних змін, переломні моменти відбудуться у

Гороскоп на 12 лютого 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 12 лютого 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Починайте день із важливих зустрічей та обговорення серйозних питань. Ви зможете домовитися навіть із тими, з ким раніше зовсім не знаходили спільної мови. Імовірні незвичайні, але дуже цікаві пропозиції.

Жіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 березня 2023 року для кожного знака зодіакуЖіночий гороскоп на тиждень з 6 по 12 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цей тиждень може принести жінкам деякі позитивні зміни, незважаючи на непросте становище планет. Однак тиждень може стати дуже сприятливим, особливо для тих жінок, які не бояться попросити про допомогу. Поради