fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 лютого 2022 року

Овен

У цей день розум, який завжди був «попереду всієї планети» і диктував вам ваші подальші дії, скромно заб’ється в куточок, оскільки правити балом буде серце. Відчуття обіцяють бути приємними, враження – яскравими, а наслідки – непередбачуваними.

Телець

Прекрасна половина Тельців сьогодні з величезною скорботою виявить, що запаси косметики ось-ось підійдуть до кінця. Не переживайте – бувають проблеми і гірші! Натякніть про це дружину – він знайде вихід із ситуації – наприклад, порадить обмежитися вмиванням вранці і запропонує поїхати в похід у ліс на тиждень, благо, там із поціновувачів краси тільки зайці водяться. Погоджуйтесь.

Близнюки

Сьогодні вам варто нарешті розібратися у своїх почуттях і вирішити напевно, любите ви цю людину чи ні. І що вам робити згодом і з почуттями, і з людиною – теж не найпростіше питання і не є однозначним рішенням. Втім, за невеликого зусилля волі у вас це вийде.

Рак

У цей день ваша кохана людина не зможе сказати вам все, що думає про вас і ваші з ним стосунки, тому що їй не вистачить сміливості, слів або ще чогось такого ж роду. Прийде вам все додумувати і домовляти за нього. Тільки не перестарайтеся: а раптом нічого подібного він на увазі і не мав?

Лев

Леви, головне для вас сьогодні – не перестаратися. Ви, очевидно, маємо деяку роботу у власному будинку, що вимагає чималих зусиль і кмітливості. Може, ви давно вже не переклеювали шпалери у вітальні, або не переставляли меблі в спальні по фен-шуй? Зірки радять як помічники батьків – їм буде приємно, що про них не забувають.

Діва

Дуже зручний день для того, щоб поговорити наодинці. Але варто мати на увазі, що стіни мають вуха, так що усамітнюватися рекомендується просто неба. Добре було б – у глухому лісі, щоб вас там ніхто помітити не міг.

Терези

Цього дня вас турбуватиме проблема збереження та примноження сімейного бюджету. Проблеми вдасться вирішити не відразу, оскільки сьогодні у вас дещо різні погляди на дебет та кредит вашої сімейної бухгалтерії. Суперечка, ймовірно, вирішиться не на вашу користь, але це тільки сьогодні!

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина придбає якусь дуже важливу для себе річ, яка цілком і повністю займе її думки та бажання. Отже, для вас там тимчасово місця не залишиться. Не варто переживати: речі мають властивість старіти і забувати, чого про кохання не скажеш.

Стрілець

Сьогодні варто з недовірою або, краще сказати, обережно ставитися до всього, що вам скажуть. Особливо якщо каже ваша друга половинка. Особливо якщо категорично щось стверджує. Зірки не закликають вас вважати все сказане вам обманом, але й беззаперечно всьому вірити теж неправильно.

Козоріг

Сьогодні ви відчуєте себе маленьким першокласником з величезним букетом і якщо ви дівчинка, ще й з бантом. Все буде страшно та незвично. Проте, враження від цього неподобства залишаться чудові. Тому якщо давно хочете зробити важливий крок у ваших стосунках – робіть сьогодні, не пошкодуєте.

Водолій

Сьогодні вам буде досить важко узгодити ваші плани на найближче майбутнє із планами вашої коханої людини. Чомусь компроміс ніяк не захоче бути. Напевно, цю діяльність просто найкраще відкласти.

Риби

Проведіть цей вечір у товаристві вашої коханої людини за переглядом будь-якої комедії. Вам дуже важливо хоча б протягом години дивитися в одному напрямку та відчувати при цьому позитивні емоції. А де буде відбуватися це дійство – вирішувати вам.