fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні відповідь на питання, що давно мучить вас щодо ваших відносин з вашою коханою людиною, ви знайдете в зовсім несподіваному місці. Можливо, завітайте до газети до попутника. Можливо, почуєте ще один рекламний слоган. Загалом будьте уважні: підказка зовсім поруч.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні головне для вас – бачити мету, вірити в себе та не помічати перешкод. Починайте осягати цю науку прямо сьогодні, як тільки навчитеся, у вас одразу все піде на лад. А те, що навчання займе сьогоднішній вечір – не біда. Все одно для прогулянок під місяцем він непридатний.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам з вашою коханою людиною варто спільно подбати про якусь маленьку і беззахисну істоту, яка дуже потребуватиме вашої опіки. Таким чином, ви станете ще ближче і ріднішими один одному, а ця істота стане ще однією сполучною ланкою між вами.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина покаже себе з кращого боку. Причому з настільки кращого, що ви й думати забудете про те, що він має якісь недоліки. Мабуть, рожеві окуляри будуть у цей день вашим модним аксесуаром. Постарайтеся з ними не розлучатися.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто розлучатися з якоюсь мрією, що стосується ваших з нею відносин і тепер точно нездійсненною. Постарайтеся підсунути йому замість загубленої нову мрію, ще більш привабливу, але більш реалістичну.

Діва
23.08 – 23.09

Цього дня з’ясується, що ваша кохана людина давно таїла на вас якусь образу, але чомусь не хотіла в ній зізнаватись. Постарайтеся з’ясувати не тільки за що він образився на вас, але й те, чому не зізнавався в такому відношенні до вас. Краще щоб така ситуація більше не повторювалася.

Терези
24.09 – 23.10

Що б з вами сьогодні не сталося, не забувайте про те, що ваша кохана людина – не єдина, кому ви потрібні. У цьому світі дуже багато людей, які вас люблять, і з усіма потрібно бувати поруч, хоча б зрідка. Навіть якщо це трохи заважає вашому особистому життю.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня все ваше особисте життя буде у телефонній трубці. Ви будете з’ясовувати стосунки з вашим коханим по телефону, так само будувати плани на подальше спільне життя та обговорювати минулі досягнення та помилки. Якщо вам і вдасться зустрітися, то ближче до вечора.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні чудовий день для швидкоплинних знайомств. Вони не приведуть ні до яких наслідків у вашому особистому житті, зате виправлять настрій, що трохи зіпсувався, і стануть темою для цікавої вечірньої розповіді за сімейною вечерею. Головне – не пропустіть цікаву людину!

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко встигати за вашими думками. Постарайтеся зрозуміти його, нехай навіть із деяким запізненням. Не соромтеся звертатися до нього за роз’ясненнями: нехай він бачить, що вам небайдуже те, що його цікавить.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня варто уважно прислухатися до всього, що каже вам ваша кохана людина. Хоча б для того, щоб потім вам було, що йому відповісти, коли він питатиме, чому ви вчинили по-своєму, а не так, як він вам радив. До речі, слідувати пораді чи не слідувати – вирішувати лише вам!

Риби
19.02 – 20.03

Якщо ваша кохана людина ще не стала членом сім’ї, то, можливо, скоро ним стане. А тому його треба знайомити з батьками, дядьками, тітками, братами та сестрами. Якщо ви дійсно вважаєте, що це необхідно, покваптесь: сьогодні найбільш вдалий для подібних знайомств день.

You cannot copy content of this page