fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ваша кохана людина буде схильною до рефлексії різного ступеня глибини та занедбаності. Він може почати аналізувати справи настільки минулі та забуті і себе за них лаяти, що ви навіть не відразу згадаєте про що йдеться і, відповідно, не відразу зможете його вивести з такого сумного стану.

Телець – Сьогодні ви почуватиметеся значно старшим за свій вік. Можливо, тому що ваша кохана людина раптово впаде в дитинство, і вам доведеться нести за її життя та здоров’я повну відповідальність? Або тому що саме на ваші плечі ляже вирішення проблем вашого тандему?

Близнюки – Сьогодні вам належить стати свідком дуже незвичайної поведінки вашої коханої людини. Можливо, в цій іпостасі ви побачите його вперше і востаннє, на щастя або на жаль. Так чи інакше, цей момент коштуватиме, щоб його запам’ятати надовго.

Рак – Згадайте уроки, викладені з ваших улюблених книжок. Сьогодні у відносинах з вашою половинкою вони вам знадобляться. Можливо, сьогоднішні події навіть нагадають вам одну із ліній сюжету вашого улюбленого твору. Згадайте, як ви сприймали написане – і дійте відповідно до ваших спогадів.

Лев – Леви сьогодні будуть з якоюсь маніакальною завзятістю витрачати гроші на сім’ю. Особливо пощастить дітям – якщо вони є, ви завалите їх подарунками з ніг до голови. Щоправда, не всі вони можуть сприйняти з належним захопленням. Але про це вам варто було б подумати ще в магазині.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина буде зайво ревнива і недовірлива, тому будьте готові до того, щоб виправдовуватися за кожну вашу дію, слово чи бажання. Всі вони здаватимуться вашій половинці більш ніж підозрілими, а тому беззастережними.

Терези – Якщо ваше похмуре обличчя сьогодні хоч на хвилинку висвітлиться лагідною посмішкою по відношенню до вашої половинки, це буде куди дієвіше слів і обіцянок. Усього одна посмішка – і ви відчуєте, наскільки дорогі цій людині, наскільки вас люблять і цінують.

Скорпіон – Сьогодні вам варто ретельно стежити за собою, контролювати кожен свій крок. В іншому випадку за вас це буде робити ваша кохана людина, що їй буде зовсім не в радість, та й вам, чесно кажучи, теж. Прийде трохи потримати себе в рамках самостійно.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині важко буде зрозуміти ваші докази. тому що ви намагатиметеся говорити з ним мовою розуму. А він вам відповідатиме мовою серця. Постарайтеся все ж таки знайти середнє арифметичне, хоч це буде зовсім не так просто.

Козеріг – Хто б міг подумати? Сьогодні найлютішим ворогом ваших стосунків стане телевізор. Або комп’ютер. Ваша кохана людина віддаватиме перевагу його суспільству вашому. Втім, цьому можна перешкодити: їдьте заздалегідь разом туди, де екрану та монітору просто не буде місця.

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго пояснювати вам якісь очевидні для вас істини, оскільки вам вони будуть навіть очевидніші, ніж їй. Хочеться сподіватися, що вашій половинці буде достатньо одного слова, щоб зрозуміти, що ви її розумієте.

Риби – Сьогодні зірки рекомендують вам переосмислити все те, що сталося між вами та вашою коханою людиною за останні дні. Якщо ви не бачите жодних змін – одна з двох: або ви сліпі, або їх потрібно негайно влаштувати.

You cannot copy content of this page