fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться надовго залишати вас на самоті, тому що вона буде впевнена в тому, що з вами обов’язково станеться щось погане, якщо вас покинути хоча б ненадовго. Намагайтеся переконати його в тому, що ви людина доросла і самостійна.

Телець
21.04 – 20.05

Тельці, сьогодні обіцяє бути дещо іншим, ніж інші. Вам може прийти несподівана звістка, що хтось по материнській лінії залишив вам велику спадщину. Краще вам удвох із чоловіком вирішити, як усім цим розпорядитися. Зірки насамперед радять вирушити у кругосвітню подорож.

Близнюки
21.05 – 21.06

День загрожує втратою чогось дрібного, але дуже дорогого вашому серцю, так само як і серцю вашого чоловіка. Постарайтеся не посіяти обручку – вважається, що це не найкраща прикмета. І простежте за здоров’ям домашніх вихованців – хом’ячків, папуг, рибок – може, хтось із них неважливо почувається?

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви згадаєте про своє колишнє кохання, і ностальгія захлисне вас з головою. Однак ця ностальгія може перешкодити вашому світлому справжньому, тому постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ваша кохана людина про неї не дізналася і, головне, її не побачила у ваших очах.

Лев
23.07 – 22.08

Не поспішайте ваші стосунки. Нехай йдуть собі своєю чергою. Повільно і обережно вони, можливо, колись кудись прийдуть, а якщо ви їх почнете понукати і підганяти, зі шкідливості встануть на місці, а то й побіжать назад, що є сили. Намагайтеся бути витриманими, особливо сьогодні.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви поділитеся з вашою коханою людиною шаленою ідеєю, яка його чомусь дуже надихне і змусить почати інтенсивно думати у бік її реалізації. Головне, щоб ви самі не охолонули у процесі її розробки та реалізації, бо це може розчарувати вашу половинку.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно сформулювати свої думки і розповісти вам про ті почуття, які давно її переповнюють стосовно вас. Втім, він рано чи пізно впорається зі своєю боязкістю – і ви все дізнаєтесь. Будьте готові до всього.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день між вами і вашою коханою людиною встановиться справжнісінька Гармонія. Якщо ви колись і нагадуєте ідеальну пару, таку, якою всі заздрять і на яку всі дорівнюють, то саме цього дня. Намагайтеся запам’ятати, яке воно – і зберегти це почуття.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вашій коханій людині захочеться показати вам світ з іншого. невідомої вам поки сторони, навіщо він зробить воістину неможливе. Не забувайте дивуватися та захоплюватися – чи якось інакше висловлювати свою думку. Воно справді дуже йому потрібне.

Козеріг
22.12 – 20.01

Ваша кохана людина – не єдиний представник протилежної статі, і ви про це не зможете забути, навіть якщо дуже постараєтесь. Особливо цього дня. Ви будете невтомно будувати очі перехожим, мило посміхатися і порівнювати їх зовнішність і зовнішністю вашої половинки. Намагайтеся, однак, не захоплюватися.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня спробуйте разом із вашою коханою людиною вирішити якесь завдання. Неважливо, ви будете разом розгадувати кросворди або розглядати пропозиції щодо страхування вашого майна. Головне – щоб у результаті у вас все вийшло саме так, як ви хочете цього.

Риби
19.02 – 20.03

Для Риб, особливо народжених в ранковий час, актуальною сімейною проблемою буде нестача у них вільного часу на спілкування з домашніми. Більше того, не виключено, що ви опинитеся зайняті настільки, що вам дозвілля буде не те що розважитися бесідою – поїсти спокійно. Прийде, мабуть, чимось жертвувати!

You cannot copy content of this page