fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Відвертість – це, звісно, ​​здорово, але, на жаль, не з усіма. Сьогодні цю розкіш ви можете собі дозволити тільки з вашою коханою людиною, та й то тільки в тому випадку, якщо на двісті відсотків впевнені: вона зрозуміє вас і пробачить. Якщо ж такої впевненості немає, про свої проблеми краще написати, а потім стерти чи спалити. Щоб ніхто не впізнав і навіть не здогадався.

Телець
21.04 – 20.05

Звичайно, ви мрієте про те, щоб вас розуміли з півслова, а ваші думки читали з очей. На жаль це неможливо. Принаймні сьогодні. Тому доведеться вам формулювати свої претензії та бажання чітко, повно та зрозуміло. Інакше сварки сьогодні неминучі.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам здаватиметься, що земля йде з-під ніг. І вона справді йтиме, бо у вашому особистому житті настане смуга якоїсь нестабільності, невизначеності та туманних перспектив. Вони будуть настільки неприємними для вас, що вам тільки й залишиться, що сподіватися на світле майбутнє.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде важко розібратися зі своїми проблемами самостійно, без вашої безпосередньої допомоги. Навіть якщо він у вас її не попросить, не соромтеся йому її запропонувати. Можливо, він просто надто гордий чи сором’язливий.

Лев
23.07 – 22.08

Відповідальна подія дедалі ближче. І ви, і ваша кохана людина дуже хвилюєтеся і навіть перебуваєте в легкому збентеженні: що робити далі. Візьміть себе в руки і продовжуйте діяти за наміченим планом. Серйозних помилок зірки у ньому поки що не виявили.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині здасться, що ви щось від неї приховуєте, і такі новини її не порадують. Він намагатиметься з’ясувати все, що було у вашому житті і трохи того, що не було. Головне для вас – залишатися максимально чесним, щирим та відкритим.

Терези
24.09 – 23.10

Головне, ні про що сьогодні не шкодувати. Все, що буде, все має бути. Все, що відбувається, правильно і закономірно як у вашій особистій долі, так і в долі вашого тандему. Так що згадайте вічне «все, що робиться, все на краще», розслабтеся і пливіть за течією.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вдалий день для того, щоб робити подарунки та приймати дари самому. Можливо, в результаті ви й не станете володарем чогось великого та цінного, але настрій підвищиться багаторазово.

Стрілець
23.11 – 21.12

Те, що здавалося непорушним і само собою зрозумілим, раптом стало схожим на місток, що хитається, над безоднею. Чи зламається, чи перевернеться. І вам нічого не зробити для того, щоб привести систему до стабільного стану. Спробуйте утриматися на вазі. Завтра буде краще.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні хтось вам небайдужий може ненавмисно зіпсувати вам настрій. Можливо, йому потім стане за це соромно і він зробить усе можливе для того, щоб загладити свою провину, проте результату це не змінить. Будьте готові до того, що в особистому житті є не лише свята.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині доведеться чимось допомогти вам по господарству. Причому доброю порадою він навряд чи відбудеться: або в магазин побіжить, або до миття посуду приєднається, або виявиться прикутим до плити. Головне, щоб його це не надто налякало.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто визнати свою поразку в тій чи іншій області, тому їй властиво постійно виправдовуватиметься або навіть захищатиметься за допомогою нападу, в першу чергу від вас, хоча ви ні в чому не винні. Постарайтеся це зрозуміти та прийняти.

You cannot copy content of this page