fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 червня 2022 року

Овен
Сьогодні ваша кохана людина надходитиме необачно і нерозумно, що викличе у вас бурю негативних емоцій. Головне, щоб ця буря не захлеснула його з головою і не зіпсувала його ставлення до вас, бо й такий результат подій дуже ймовірний. Будьте терпимішими і стриманішими.

Телець
Якщо у вашому серці ще не живе любов, до її приходу прямо сьогодні потрібно ретельно готуватися. Може, ви її шукаєте десь не там. Ну де ви ще не бували? Наведіть красу і туди і вирушайте.

Близнюки
Сьогодні ваша кохана людина буде говорити з вами про незрозумілі вам речі, які вас будуть дивувати і скидати в якесь подив. Намагайтеся дати йому зрозуміти, що вам не все з того, що він говорить, цікаво і потрібно. Якщо зрозуміє і все пояснить чи припинить розвивати цю тему, ціни йому не буде.

Рак
Сімейне життя Раків сьогодні не зазнає змін, та й новинами балувати не буде. Та й добре, як відомо, відсутність новин – чудова новина сама по собі. А в дотриманні розпорядку дій, що склався, теж нічого поганого немає.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, чого саме ви від неї хочете і за що ви на неї ображаєтеся. Тому краще уникати будь-яких натяків і висловлювати всі ваші претензії прямим текстом. Інакше ви ризикуєте бути незрозумілим.

Діва
Сьогодні кохана людина запропонує вам якусь дуже оригінальну ідею, яка сприятиме підняттю вашого настрою та появі широкої та щирої усмішки на вашому обличчі. Постарайтеся її підтримати, а йому – подякувати, щиро і від душі.

Терези
Сьогодні у вас буде велика спокуса зробити щось, про що вам згодом соромно буде розповісти вашій коханій людині. Часу на те, щоб подумати і прикинути всі «за» і «проти» у вас, звичайно, майже не буде, проте ви все ж таки постарайтеся. Довіра чи задоволення?

Скорпіон
Сьогодні зірки рекомендують вам забути про всі загальноприйняті і загальновизнані норми пристойності і поводитися з вашою коханою людиною так, як вважаєте за потрібне ви, а не суспільство, що вас оточує. Зрештою, ваші стосунки стосуються вас і лише вас.

Стрілець
Сьогодні ваша кохана людина здасться себе з кращого боку. Причому з настільки кращою, що ви й думати забудете про те, що має якісь недоліки. Мабуть, рожеві окуляри будуть у цей день вашим потрібним і модним аксесуаром. Постарайтеся з ними не розлучатися.

Козеріг
Сьогодні вам доведеться трохи обдурити вашу кохану людину, щоб не зіпсувати їй настрій або уявлення про вас. Проте все ж таки варто пам’ятати про те. що таємне рано чи пізно стає явним, тому якщо є можливість не брехати – краще її використати.

Водолій
Сьогодні зайві роздуми про сенс вашого спільного буття можуть лише завадити. Розум із серцем будуть явно не в ладу, тож зірки радять прислухатися саме до серця, а розум нехай помовчить. У нього сьогодні ніхто нічого не питає. Відчуйте на повні груди!

Риби
Сьогодні ваша кохана людина відкриє вам на щось очі, і ви з подивом для себе виявите, що все, що відбувалося з вами до того, було зрозуміло не зовсім правильно або зовсім не правильно. Постарайтеся швидко переоцінити ситуацію та дійти правильних висновків.

You cannot copy content of this page