fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні ви зрозумієте, що до якогось дуже важливого моменту у вашому житті залишилося зовсім не так багато часу, як вам би того хотілося, тому ви активно дороблятимете все те, що зробити не встигли, а ваша кохана людина буде інтенсивно вам у цьому допомагати. Дві голови завжди кращі за одну.

Телець

Поспішайте! У вас набагато менше часу, ніж вам це могло здатися. Ваше щастя ось-ось відійде з перону в невідомому вам напрямку, і вам треба будь-що затримати його тут, не дати йому вислизнути. У вас ще може все вийти. Треба тільки дуже захотіти.

Близнюки

А чи не завоювати сьогодні чиєсь серце? Найсприятливіший для цього день. Неважливо, хто ця людина – але якщо вона вам потрібна, то цього дня просто необхідно зробити рішучий та романтичний крок! Результат повинен перевершити усі очікування.

Рак

Сьогодні варто присвятити спільному наведенню порядку. У кімнаті, у квартирі, у будинку – не важливо. Головне, що порядок довкола вас забезпечить і порядок усередині. Він сприятиме впорядкуванню ваших думок і почуттів та дозволить уникнути зайвих сварок та непорозумінь.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто у спілкуванні з вами, оскільки навіть ви не повною мірою розумітимете логіку ваших слів, а вже людині сторонній це буде і зовсім не дано. Можливо, краще бути простіше і доступніше – більших результатів досягнете?

Діва

Не варто сьогодні соромитися близької вам людини. Так, у вас є вади, та й у кого їх немає, однак якщо ваша половинка любить вас, значить і їх обов’язково полюбить або хоча б прийме. Не варто все життя намагатися стояти навшпиньки: одного разу ноги можуть втомитися. Краще одразу йти у своє щастя повною стопою.

Терези

Сьогодні зірки рекомендують вам по дорозі на побачення з вашою коханою людиною зазирнути в книгарню і вибрати їй якусь зворушливу листівку. Вона допоможе вам скрасити перші незручні хвилини спілкування та підняти йому настрій.

Скорпіон

Сьогодні ви почуватиметеся одним із найкращих представників людства. Ви будете пишатися своїми перевагами, успіхами та досягненнями. Однак ваш блиск може затьмарити вашу другу половинку, і їй цілком може це дуже не сподобається. Так що якщо вас раптом спустять з небес на землю колючим зауваженням – значить, у своєму самолюбуванні ви переборщили.

Стрілець

Чи впевнені ви в тому, що кажете те, що відчуваєте, а відчуваєте те, що кажете? Сьогодні така впевненість буде для вас надзвичайно важливою. Справа в тому, що ваша кохана людина може не взяти до уваги те, що ви кривите душею, і повірити кожному вашому слову. І ображатиметься згодом більш ніж безглуздо.

Козоріг

У цей день ваша кохана людина не буде відповідати вашим уявленням про те, якою вона має бути в ідеалі, тому безліч причіпок з вашого боку неминуче. Але, зрештою, він не винен, що так вийшло і що ви придумали собі недосяжний ідеал.

Водолій

Сьогодні вам абсолютно несподівано запропонують розпочати романтичні стосунки. Причому ви явно не чекатимете такого випаду з боку цієї людини, тому сильне здивування вам гарантовано. Втім, ви швидко візьмете себе в руки і дасте відповідь. Яку – вирішувати вам.

Риби

Будьте уважні до всього, що скаже вам ваша кохана людина. Сьогодні якась його фраза має стати принципово важливою для розвитку ваших стосунків та їхнього радісного чи не дуже продовження. Причому він, найімовірніше, цього навіть не усвідомлює. Значить, ви усвідомлюєте.