fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 грудня 2022 року

Овен – Саме час зайнятися спортом. Не сприймайте фізичні вправи як сумну необхідність, насправді вони можуть стати чудовою грою для всієї родини. Особливо рекомендується залучити цьому дійству дітей, якщо їх у вас поки немає, або вони занадто малі – залучайте чоловіка. Є підозра, що варіанти вправ, якими вам досить легко вдасться його зацікавити, придумувати довго не доведеться.

Телець – Ваша кохана людина сьогодні поводитиметься непередбачувано та нетривіально. Тому забудьте про логіку: вона вам зрозуміти не допоможе. Краще постарайтеся відчути себе ним, стати на його місце та подивитися на світ його очима. Це дасть значно відчутніший результат!

Близнюки – Сьогодні ви ризикуєте з вашою коханою людиною засидітися допізна за розмовами про те – про це. Чи приємним буде для вас і його вищезгадане те-се – сказати важко навіть зіркам, проте перервати його за кілька годин сну буде завданням не з легких. Сила волі вам явно стане в нагоді.

Рак – Неможливо подобатися всім і прожити життя без ворогів чи недоброзичливців. Сьогодні ви це зрозумієте на вашому власному прикладі або на прикладі вашої коханої людини. Як ви розумієте, день буде не з простих, але він допоможе вам зміцнити ваші стосунки з вашою половинкою, нехай навіть і таким, не найприємнішим шляхом.

Лев – Сьогодні ваші стосунки в сім’ї розвиваються на рідкість спокійно та стабільно. Радійте, не кожному таке доступне! Усі розбіжності, очевидно, залишилися позаду, і сьогодні вам не треба буде з’ясовувати, чому ви постійно знаходите брудні шкарпетки під ліжком. Сьогодні їх там не виявиться – вони будуть там, де їм і належить бути – у кошику з брудною білизною.

Діва – Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб виїхати на природу з коханою людиною. Влаштувати невеликі затишні посиденьки біля вогнища удвох або з компанією найкращих друзів можна і навіть потрібно, особливо якщо жодних планів на цей день немає.

Терези – Вам буде потрібно тепло, затишок та впевненість у завтрашньому дні. Бажання отримати все це разом і негайно зрозуміло і не погано, але може змусити вас зробити помилку. Обміркуйте ваші наміри ще раз.

Скорпіон – Згадайте дитячу пісеньку, в якій життєствердно співалося: «І хоча нам минулого трохи шкода, краще, звичайно, попереду!» Ось і у вас найкращі дні вашого особистого життя ще попереду, а про тих, хто пішов, шкодувати не варто. Ностальгія – це, звичайно, добре, але не коли вона заважає рухатися далі стежками кохання.

Стрілець – Сьогодні зірки рекомендують вам зробити сюрприз коханій людині, причому такої, якої вона від вас ніяк очікувати не могла. Нехай він здивується настільки, що на якийсь час втратить мову. Заодно і від балачки відпочинете трохи.

Козеріг – Не варто сьогодні розповідати своїй коханій людині про всі неприємності, з якими вам довелося боротися протягом останнього тижня. Це викличе в ньому бурю хвилювань і обурень, а за ними можуть бути заборони та обмеження вашої свободи. Мабуть, цього ви хотіли б найменше.

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви хочете їй сказати і, головне, з якою метою. Однак він докладе максимум зусиль для того, щоб все ж таки з’ясувати причину вашої поведінки, її підґрунтя та глибинний зміст. Зірки пропонують про всяк випадок почати боятися.

Риби – У цей день вашій коханій людині дуже захочеться повернутися в ті старі добрі часи, коли ваші з ним стосунки кардинально відрізнялися від нинішніх. На жаль, у нього під рукою не виявиться машини часу, і йому доведеться все міняти вручну. З вашої на те згоди, зрозуміло.

You cannot copy content of this page