fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 квітня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 квітня 2022 року

Овен

У цей день вам буде тепло, світло та радісно хоча б тому, що у вашому житті є одна дуже хороша людина. В принципі, вам достатньо знати про те, що він живе десь, а більшого й не треба. Але якщо більше все ж таки буде, ви станете воістину найщасливішою людиною на планеті Земля!

Телець

Сьогодні вашій коханій людині доведеться пожертвувати своїм особистим часом для того, щоб вирішити якісь ваші проблеми. І навіть якщо йому це буде зовсім не в тягар, зірки рекомендують із вдячністю прийняти такий його акт доброї волі і спробувати відплатити йому тією ж монетою.

Близнюки

Цього дня не забудьте про якусь важливу подію, яка ось-ось трапиться в житті вашої коханої людини або щойно сталося. Обов’язково привітайте його з цим, поспівчуйте або будь-яким іншим чином виявіть свою небайдужість до того, що в нього відбувається.

Рак

Сьогодні вам день вдалих покупок. Але вдалими вони будуть лише в тому випадку, якщо по магазинах ви ходитимете в товаристві вашої коханої людини, і вона все схвалить. Не варто забувати про те, що йому шопінг може виявитися не на радість, тому не зловживайте увагою вашої половинки.

Лев

Якщо вам сьогодні поступилися місцем у метро – це не означає, що прийшла старість. А усміхнулися не тому, що ви смішно виглядаєте. Просто ви сьогодні притягуєте до себе добрих людей. Чи не скористатися цим тяжінням і чи не вибрати серед тих, що притягнулися, найдовшого – для довгого та щасливого спільного життя?

Діва

У цей день зірки рекомендують вам не тільки згадати про те, що у вас є почуття гумору, але й блискуче застосувати його на практиці, тобто у спілкуванні з вашою коханою людиною. Він це оцінить і зрозуміє, і багато проблем можуть вирішитись навіть до їх появи тільки завдяки здоровому сміху.

Терези

Не варто доводити ситуацію до тієї стадії, коли нічого з нею зробити вже не можна буде. Проблеми варто вирішувати зараз. Бажано сьогодні, бажано у першій половині дня. Ось побачите, ваша кохана людина хоче того ж, просто з якихось причин вам про це не каже.

Скорпіон

Сьогодні розмова з вашою коханою людиною може виявитися дуже важкою і не принесе задоволення ні вам, ні йому. Однак він просто необхідний для того, щоб розставити всі крапки над ним і прийти до якогось важливого і взаємно вигідного рішення. Будьте терпимі та мужні.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині доведеться пояснювати вам очевидні речі, причому кілька разів. Втім, очевидними вони будуть тільки для нього, для вас багато чого стане одкровенням. Не намагайтеся це приховувати.

Козеріг

Сьогодні ваша кохана людина не зможе скористатися тими благами, які ви їй надасте вдосталь, тому вам доведеться або активно їй у цьому допомогти, або взагалі нічого не надавати, бо навіщо віддавати те, що взяти все одно ніколи не зможуть.

Водолій

Якщо ваш партнер – “мамин синок”, сьогодні саме час щось із цим робити. Спробуйте докласти необхідних зусиль для того, щоб хоч трохи змінити його! Якщо все марно, вирішіть у цей день, чи варто далі продовжувати ваші стосунки і чи готові ви миритися з його слабкостями.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині захочеться довести вам істинність переконання, з яким ви будете категорично не згодні. Справа може навіть дійти до серйозної сварки. Проте все ж таки хочеться вірити в те, що один з вас виявиться досить розсудливим для того, щоб її уникнути.

You cannot copy content of this page