fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде незрозуміла ваша поведінка, проте вона і не захоче розбиратися в її причинах та наслідках. Просто зробить для себе кілька висновків, які якимось чином відгукнуться вам у майбутньому. Або не відгукнуться – якщо дуже пощастить.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам, можливо, доведеться вислухати кілька досить невтішних відгуків про людину, яка вам зовсім небайдужа, що може похитнути вашу віру в неї. Тримайтеся міцніше – вірити наговорам – остання справа.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви зрозумієте, що та мета в особистому житті, до якої ви так довго йшли, вже зовсім близька і досяжна. Залишилося лише руку простягнути і спіймати на долоню свою важку і теплу зірочку, яка виконає нарешті ваше найзаповітніше бажання.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ви не будете впевнені, що ви робите все абсолютно правильно у вашому особистому житті. Деякі ваші дії будуть викликати сумніви не тільки у оточуючих, а й у вас, причому у вас насамперед. Хочеться вірити в те, що течія викине вас до правильного берега.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто сконцентруватися на тому чи іншому процесі, тому що його постійно відволікатимуть радісні або, навпаки, безрадісні думки про вас. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб випаруватися з мрій хоча б на один день.

Діва
23.08 – 23.09

Ваші почуття по відношенню до вашої половинки сьогодні будуть відповідати музиці Баха: урочистою, складною, трохи тривожною, переливною і шалено красивою. Втім, класичні твори погано піддаються словесному опису: найкраще послухайте самі. Матимете уявлення, з чим маєте справу.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви плутатимете очевидні речі і забуватимете очевидні факти, що ускладнить для вашої коханої людини процес розуміння того, що ви хочете йому сказати. Втім, ви так давно разом і так добре знаєте один одного, що слова вам і не потрібні: і по поглядах все зрозуміло буде.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки на вашу кохану людину можна покластися у скрутну хвилину. Можливо, важка хвилина трапиться і не з вами, а з кимось із близьких йому людей, проте поведінка його буде дуже показовою: тільки й встигайте, що спостерігати і висновки робити.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні зірки рекомендують вам отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеної разом. Так, у вихідний їх буде чимало, але навіть те. чого багато, має неприємну властивість закінчуватися. Бережіть ваше щастя, не дозволяйте йому пройти повз вас непомітно.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина явно щось приховуватиме від вас, що вам, природно, не категорично не сподобається. Однак не поспішайте робити далекосяжні висновки. Можливо, вам справді краще не знати про те, про що вам не говорять? Багато знань – багато бід…

Водолій
21.01 – 18.02

Нині ви, швидше за все, будете самотні. Що ж у цьому є свої принади – ви можете зайнятися самовдосконаленням. Ну хоч розумну книжку почитайте – зайвим не буде. Можливо, зумієте відняти з неї матеріал на кілька розмов, зумієте справити враження.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам буде досить важко стримуватись, щоб не наговорити купу дурниць. Вам зараз здається, що ви вибухнете, якщо всього цього не скажете, але насправді вибухнуть ваші слухачі — і саме внаслідок ваших виливів.

You cannot copy content of this page