fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас умовляти на будь-яку ризиковану дію, оскільки ви самі будете готові піти на ризик, причому на ризик куди більший, ніж він може собі уявити. Постарайтеся, однак, не шокувати його своєю готовністю.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні зірки рекомендують вам зайнятися з вашою коханою людиною якоюсь спільною справою, не пов’язаною з отриманням прибутку чи іншими матеріальними вигодами. Головним для вас буде не результат, а процес спільного діяння, що згуртовує і зближує.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви зрозумієте, що певний етап у ваших стосунках з вашою коханою людиною добіг кінця, хоч би як би вам сумно було це усвідомлювати. Втім, можливо, за ним піде щось нове, яскравіше і запам’ятовується – потрібно лише трохи почекати.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто піти вам на поступку, бо для цього їй доведеться трохи зламати себе, свої принципи, життєві встоїть і уявлення про те, що таке добре і що таке погано. Можливо, ваше бажання не варте таких жертв з його боку?

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться зрозуміти, що ви відчуваєте і що діється у вашій душі. Однак зробити це буде не так просто, тому він старанно додумуватиме за вас. Вам доведеться переконатися в тому, що фантазія в нього справді багата.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам краще поділитися з вашою коханою людиною всіма сумнівами, що вас мучать. Навіть якщо він не дасть вам доброї поради і не підкаже, як бути далі, він підтримає вас своєю присутністю поруч або просто своєю наявністю у вашому житті.

Терези
24.09 – 23.10

Якщо ваша пара має якісь традиції та ритуали, сьогодні не варто їм змінювати, навіть якщо вони вам смертельно набридли. Втім, поміркувати про їхню модернізацію можна. І навіть намітити перший день вона теж не забороняється. Наприклад, перше вересня: чим не потрібна дата для нового кроку?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пробачити собі якийсь момент із вашої спільної історії. Йому здаватиметься, що він тоді дуже перед вами завинив – і він знову і знову проситиме у вас прощення. Головне, щоби це не довело його до нервового зриву. Та й вас також.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вдалий день для того, щоб покричати з коханою людиною один на одного. Не в сенсі посваритися, а просто пограти у сварку, з’ясування стосунків, глобальний скандал. І насміяєтеся досхочу, і напругу знімете, і голосові зв’язки розробите. Скільки користі від найпростіших гучних звуків!

Козеріг
22.12 – 20.01

У Козерогів сьогодні ймовірні проблеми делікатного характеру – не виключено, що вас зненацька застануть гості, а вам нема чого подати на стіл, та й взагалі не до цього. Не соромтеся, запропонуйте, що можете – вас ніхто не змушує витрачати зайві зусилля на вияв гостинності. І тим більше – втягувати в цю справу свою ні в чому не винну половину.

Водолій
21.01 – 18.02

Вам сьогодні стане сумно. У вашому житті закінчується якийсь дуже важливий і дуже добрий період. Головне, щоб ваш сум не сублімувався в роздратування на оточуючих загалом і на вашу кохану людину зокрема. Вони ні в чому не винні. Вони поряд з вами залишаються…

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вам пояснювати ті чи інші очевидні істини, оскільки вони будуть очевидними і для вас теж. А значить, у вас залишиться більше часу на спілкування, що ні до чого не зобов’язує, яке не обтяжує мозок і просто приносить задоволення.

You cannot copy content of this page