fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 січня 2022 року

Овен

Сьогодні ваша кохана людина із завидною завзятістю вам розповідатиме про якусь свою нову ідею, яка навряд чи буде вам цікава так само, як і їй. Однак вислухати її доведеться і навіть залишати з ентузіазмом: іншого виходу із ситуації у вас все одно не виявиться.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться вас несподівано чимось порадувати, тому постарайтеся дійсно нічого не очікувати і вірити в те, що сюрприз виявиться справжнім святом для вашої душі і жодною мірою вас не розчарує. Зірки бажають вам удачі.

Близнюки

Сьогодні ви будете холодні та розважливі. До всіх питань ви підходитимете з погляду логіки та здорового глузду. Це, звичайно, добре, але у справах любовних, на жаль, неприйнятно. Спробуйте під час зустрічі з коханою людиною послухати, що каже вам ваше серце! А мозок краще і зовсім відключити. Тільки не зовсім.

Рак

Сьогодні вам знову стане сумно, причому, швидше за все, без особливої ​​причини. Ви любите і кохані, ваша половинка готова на все заради вас і навіть на щось більше, ніж ви очікуєте. Однак вам чомусь цього мало. Можливо, дайте відповідь собі на питання, чого саме вам не вистачає?

Лев

Сьогодні ви вирішите, що настав найкращий час для того, щоб таємне стало явним, і розкриєте вашій коханій людині якийсь ваш секрет. Проте невідомо, наскільки він готовий до таких одкровень. Імовірність адекватної реакції дуже висока, але завжди залишається злощасне «але».

Діва

Сьогодні ваша кохана людина захоче усамітнитися ненадовго, і якщо ви будете їй у цьому перешкоджати, можете зіпсувати собі настрій на кілька днів уперед. Та й йому. Крім того, ваші відносини з ним можуть серйозно від цього постраждати, чого не хотілося б.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина буде воістину некерована: здоровий глузд, залізні аргументи і логіка на нього не діятимуть. Хіба що роздратування викличуть. Він вислухає вас і зробить навпаки. Що ж, можливо, варто давати йому поради, протилежні до того результату, який ви хочете отримати?

Скорпіон

Сьогодні ваша половинка може виявити скелет у вашій шафі. Те, що ви так старанно приховували, саме сьогодні ухвалить рішення випливти назовні. Так що будьте готові до тривалих пояснень, а, у разі потреби, навіть і до благань про пощаду. Втім, не варто здаватися без бою.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана людина ставитиметься до вас як кришталевої вази, а до ваших стосунків – як до чогось ще більш тендітного та дорогоцінного. Це супроводжуватиметься безліччю переживань з його боку. Намагайтеся його заспокоїти в міру можливості.

Козоріг

Сьогодні з’ясується, що ваша кохана людина дещо не така, якою ви собі її уявляли. Не краще та не гірше – просто інший. Намагайтеся зрозуміти і прийняти це якнайшвидше, інакше розчарування може виявитися занадто сильним і несумісним із спільним життям.

Водолій

Цього дня зірки радять вам отримати максимум задоволення від усього, що відбуватиметься у вашому особистому житті. Нехай навіть від сварок, лайки та з’ясування стосунків – у них теж є певна краса. Тільки не варто її занадто часто повторювати: набридне.

Риби

Сьогодні вам варто задуматися про те, як вам краще називати вашу кохану людину. Не варто обмежуватися парою-трійкою ніжних прізвиськ або однією-двома модифікаціями імені. Будьте винахідливі та ніжні – і вам обов’язково дадуть відповідь взаємністю.

You cannot copy content of this page