fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 січня 2023 року

Овен – Вам за щось дуже соромно перед половинкою. За що ви не знаєте і самі. Однак цілий день вас не залишатиме бажання попросити у неї вибачення. Тож попросіть! Раптом їй справді буде що вам простити? У будь-якому випадку їй буде приємно усвідомлювати, що вона вам дорога.

Телець – Сьогодні ваша кохана людина спілкуватиметься не з вами, а зі своєю мрією, укладеною у вашу оболонку. Тобто вам доведеться цілком і повністю відповідати його очікуванням, або ж ви ризикуєте бути покинутим та забутим. Втім, є і ще один варіант: виявитися кращими за мрії вашої половинки!

Близнюки – У цей день ваша кохана людина може чинити неадекватно та непередбачено. Але тільки не для вас: ви всі його моделі поведінки давним-давно вивчили і знаєте напам’ять. Прийде вам пояснювати оточуючим, що до чого, і навіть попереджати їх про можливу небезпеку.

Рак – Сьогодні вам доведеться мирити вашу кохану людину з кимось із її близьких: родичів, друзів, колег або просто дорогих їй людей. Не можна сказати, що ви захопитеся подібним статусом миротворця, проте вашої думки, на жаль, ніхто не запитає. Треба – отже, треба.

Лев – Сьогодні ви усвідомлюєте, що ви не скільки не змінилися за ті роки, що пройшли з часів вашого першого кохання, і поряд з нею ви, як і раніше, боїтеся. Почуваєте себе невпевнено і незручно, та й поводитеся рівно так само, як і тоді. Добре, що є речі, які ніколи не змінюються.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина активно освоюватиме якісь нові технології і або присвятить в них вас, або вимагатиме вашої допомоги та підтримки, причому у величезних кількостях. Будьте готові до того, що вам доведеться пожертвувати своїм часом на такий відповідальний захід.

Терези – Терезам сьогодні зірки пророкують самотність, яка може здорово засмутити вас ближче до вечора. Не варто прикрашати існування компанією телевізора – нині краще зателефонувати друзям. Навіть якщо в гості до вас ніхто прийти не зможе – хоч по телефону побалакати.

Скорпіон – Сьогодні ваша кохана людина запропонує вам взяти участь у якомусь досить сумнівному заході, який вам навряд чи припаде до вподоби. Однак хто не ризикує, той не п’є шампанського: чому б, зрештою, і не спробувати зробити щось усупереч розуму?

Стрілець – Сумний день, який цілком може змусити вас пригадати сумну історію Ромео та Джульєтти. На вашому шляху на щастя будуть вставати найбезглуздіші перешкоди, створювані, в основному, рідними та близькими. Не дозволяйте жодним вимогам домашніх змусити вас скасувати побачення!

Козеріг – Сьогодні окрім особистого життя у вас виявиться досить активна громадська, яка, як водиться, буде особистою дуже заважати. Вибирати, однак, вам не доведеться: доведеться навчитися їх комбінувати і знайти оптимальну поєднання цих різних параметрів.

Водолій – Сьогодні ваша кохана людина може неправильно інтерпретувати ваші дії, що вплине на ваші з нею відносини. Постарайтеся попередити нерозуміння та розбіжності, докладно пояснюючи причину кожного вашого вчинку.

Риби – Сьогодні вам буде все одно, що подумає широка громадськість про вас і про вашу кохану людину. Що б вона не подумала, головним для вас буде ваше та його щастя, а решта порівняно з цим виявиться такою нісенітницею, що про неї і думати не захочеться.

You cannot copy content of this page