fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні дуже важливо підібрати музику, яка буде повністю відповідати як вашому настрою, так і настрою вашої коханої людини. Тільки під акомпанемент потрібної мелодії ви зможете дійти взаєморозуміння, а отже, добре, радісно та плідно поспілкуватися.

Телець
21.04 – 20.05

Візьміть себе до рук: ви ж, зрештою, сильна особистість! Ваша сила сьогодні знадобиться вашому тандему як ніколи. Більше того, без неї все те добре, що між вами було, є і, можливо, буде, має шанси розсипатися як картковий будиночок. Не хотілося б такого сумного фіналу…

Близнюки
21.05 – 21.06

Не вимагайте від вашої коханої людини неможливо, та й можливої ​​теж не вимагайте: сьогодні вона залишатиметься глухою до ваших прохань і благань, бо їй здаватиметься, що вона і так найкраще знає, що треба робити. Доведеться вам прийняти його в цей день таким, яким він є.

Рак
22.06 – 22.07

Цього дня зірки радять вам звернути особливу увагу на вираз очей вашої коханої людини. Два його дзеркала душі розкажуть вам набагато більше, ніж слова, листи чи натяки. Тому якщо така можливість є – використовуйте її правильно. І дізнаєтесь правду.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні на вас навалиться дуже багато турбот: ваші рідні та близькі будуть чомусь свято впевнені в тому, що ви та ваша кохана людина зобов’язані вирішувати все за них і допомагати їм у всіх їхніх починаннях. Якщо вам здасться, що до вас сідають на шию – терміново скидайте.

Діва
23.08 – 23.09

Якщо вам сьогодні доведеться туго, за порадою чи підтримкою краще звернутися до друга, а не до коханої людини. Йому ви все розкажете потім. Коли все вляжеться і встаканиться, а ось допомогти вам одразу він не зможе за всього бажання. Засмучиться тільки даремно. Ви ж не цього хочете досягти.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви здивуєтеся, коли з’ясуйте, скільки у вас спільних інтересів із вашою коханою людиною. Намагайтеся зробити все можливе, щоб закріпити отриману теорію практикою, щоб цей факт ще більше зближував вас, робив єдиним і неподільним цілим.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам непросто буде зважитися на відверту розмову з вашою коханою людиною. Однак зробити це буде необхідно, щоб уникнути деяких взаєморозумінь і непорозумінь надалі. Найскладніше сказати перше слово, а далі мова сама піде. Успіхів!

Стрілець
23.11 – 21.12

Здійсніть подвиг в ім’я кохання! Необов’язково стрибати з парашутом, ходити карнизом або рятувати свою половинку від лиходіїв і монстрів. Подвиги бувають і побутовими: наприклад, миття посуду, прання білизни або згода на спільний похід на балет. Після цього ви станете справжнісінькою героїчною особистістю, а ваша відвага увійде до анналів сімейної історії.

Козеріг
22.12 – 20.01

Цього дня Козероги можуть випробувати невимовну гаму почуттів, яка не забариться відбитися на їхніх здібностях видавати членороздільні звуки. Не кричіть надто страшно – звичайно, перед вами винні – але зв’язки надрувати навіщо. Досить більш-менш спокійно пояснити члену сім’ї, що проштрафився, що робити так не слід.

Водолій
21.01 – 18.02

Хороший день для того, щоб перевести ваші стосунки з вашою коханою людиною з розряду «тимчасові» в розряд «тривалі» або навіть «постійні». Переходи ж від більшого до меншого сьогодні не вітаються: з цього навряд чи вийде толк. Для подібних експериментів краще дочекатися більш слушного дня.

Риби
19.02 – 20.03

Для вас сьогодні головне – не поспішати. У поспіху ви можете не помітити щось тепле, велике, важливе між вами та вашою коханою людиною і в кращому разі просто пройти повз, а в гіршому – роздавити, розбити, зламати… Слон у посудній крамниці – аж ніяк не приклад для наслідування!

You cannot copy content of this page