fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина не захоче пояснювати вам свою позицію і взагалі будь-яким чином впливати на вашу думку. Причини такої його поведінки будуть вам незрозумілі, проте з ними треба буде змиритися і прийняти все таким, яке воно є – іншого варіанта у вас не буде.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось з вас пожартувати. Невідомо, наскільки смішно в нього це вийде, але яка ваша половинка, ви зрозумієте досить швидко за характером жарту. Не забудьте зробити відповідні висновки, краще у великій кількості!

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться привернути до вас свою увагу будь-якими способами. І добре якщо в такий спосіб виявиться смачна їжа, полагоджена шафка або ласкавий поцілунок. А то можна натрапити і на скандали з істериками і претензіями…

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто рішуче порвати з тим у вашому особистому житті, з чим ви хотіли порвати вже давно, і почати будувати щось нове, дивовижне і прекрасне, про що ви так давно мріяли. Постарайтеся докласти максимум зусиль, щоб не помилитися у ваших діях.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже цікаво розповідати про якісь абсолютно не цікаві вам речі, причому настільки нецікаві, що ви будете здивовані, дізнавшись, що, насправді, і про це можна дізнаватися без особливих нудьг і огид. І чому ваша половинка не була вашим шкільним учителем?

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам захочеться зробити вашу кохану людину трішки щасливішою. Тому доведеться вам виявити винахідливість і вигадку, згадати все, що йому подобається чи може сподобатися, і придумати, в якій формі йому найкраще це зробити.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша кохана людина розповість вам про щось дуже дивне, але недоступне і незбагненне, тому вам варто просто вірити йому на слово і не намагатися перевірити достовірність його слів. Навіть якщо вона викликатиме у вас певні сумніви.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно змусити себе позбутися того чи іншого задоволення. Хоча б ненадовго і навіть заради вас. Що ж, тепер ви знаєте його шкали пріоритетів і навіть знаєте, що з нею треба робити. Потрібно лише зважитися на перший крок.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні все те, що ви говоритимете або робити, сприйматиметься вашою коханою людиною дуже буквально. Настільки, що вам навіть іноді буде страшно, захочеться якось уникнути таких прямолінійних трактувань і суджень. Не турбуйтеся: вже завтра ситуація зміниться.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашим головним помічником у вашому особистому житті стане мобільник. Він і тільки він буде повідомляти вам необхідні відомості про вашу кохану людину в потрібний момент, причому джерелом інформації зовсім не обов’язково буде саме ваша половинка.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви маєте на увазі, коли розмовляєте з нею на ті чи інші теми. Мабуть, не варто намагатися щось пояснити йому додатково. Навпаки, вам потім смішно звіритиме ваші відчуття і прийти до консенсусу.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогоднішній день для вас пройде у постійному русі, у гонитві за чимось чи кимось. Може, за щастям? Благополучний результат цього заходу цілком і повністю залежить від того, чи ваша кохана людина розділить ваш настрій і чи стане вашим супутником. Якщо так, тоді вважайте, що справа у капелюсі!