fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто придумати, як їй жити без вас, і зрозуміти, чи можливе життя без вас у принципі, що зробить його досить залежним від вашої особи. Намагайтеся віднестися до цього відповідально і з розумінням – тоді все досить швидко пройде.

Телець

Тельці нині ретельно зважуватимуть кожне слово. Лихо тільки, що не своє. Майте на увазі, якщо ви станете оцінювати будь-яких домашніх і негайно починати читати нотації, вам дуже скоро влаштують бойкот. Вони вас що, справді, так дратують?

Близнюки

Сьогодні ваша кохана людина попросить вас про щось для вас не дуже складне, але для нього вкрай важливе. Постарайтеся виконати його прохання будь-що, благо особливих моральних і душевних сил вона у вас справді не вимагатиме. Головне, щоб все це було від душі та щиро.

Рак

Будьте усміхнені і радісні незважаючи ні на що. Ваша кохана людина, так само як і інші ваші близькі та рідні це оцінять і візьмуть до уваги, а значить, не докучатимуть вам набридливими питаннями із серії «що сталося». Заодно і настрій підніметься.

Лев

Ставтеся сьогодні до ваших стосунків з гумором! Тоді вам буде набагато простіше пережити цей не найлегший день в історії ваших стосунків. А так ви від нього, можливо, навіть отримаєте задоволення. Причому чимало. Та й вашій коханій людині буде легше, якщо вона бачитиме у ваших очах іскорки, а не сльози.

Діва

Цього дня у ваше життя прийде справжня казка. Тільки от будете ви в ній позитивним чи негативним героєм – залежить лише від вас. У першому випадку на вас чекає виконання найзаповітнішої мрії, бенкет горою і довге щастя. У другому ж ви будете повалені, і щастя вам ще довго не бачити.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина потребуватиме вашої підтримки, причому аж ніяк не лише моральної. Допоможіть йому не лише словом, а й ділом. Можливо, у цій справі не буде ні грама героїзму, проте вона буде потрібна для душевної рівноваги вашої половинки.

Скорпіон

Сьогодні вам не варто нервувати і переживати, у жодному разі. Жодна подія цього світу не варта ваших нервів, сліз та розладів. Тим більше, що настрої ваші дуже позначаться на настроях вашої коханої людини, а ось її засмучувати сенсу немає жодного.

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують вам присвятити вечір спільному перегляду дитячих фільмів, щоб ненадовго повернутись у той вік, коли все було яскраво, барвисто, об’ємно, легко та зрозуміло. Можливо, з цього погляду і ваші стосунки виглядатимуть якось інакше?

Козоріг

Сьогодні ви зрозумієте, що ніяке, навіть найсильніше почуття, не варто того, щоб ламати себе, міняти в собі щось капітально або йти наперекір собі. У будь-якій ситуації важливо залишатися самим собою – а що на це скаже ваша кохана людина, вас хвилювати не повинно.

Водолій

Ця ніч може значним чином змінити ваше особисте життя, причому як на краще, так і на гірший бік. Тому будьте, про всяк випадок, готові до всього і не покладайте надто великих надій на чарівні нуль годин і нуль хвилин. Будьте напоготові!

Риби

Цього дня зірки рекомендую вам замислитися над тим, що ви встигли, а що не встигли зробити останнім часом. Підходящий день для підбиття підсумків, прикиньте, з якими рисами ваших стосунків із коханим варто розпрощатися прямо зараз, а які – перенести на нову сторінку.

You cannot copy content of this page