fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 грудня 2021 року

Овен

Подумайте сьогодні, чи хочете ви з вашою коханою людиною довготривалих стосунків. Якщо так, то їх можна почати будувати сьогодні. Якщо ж ні – а може, варто тоді поставити великий і жирний хрест на тому, що у вас зараз і почати шукати щось серйозніше?

Телець

Шукайте в очах ближніх співчуття, а не замилування. Коли знайдете, знатимете, до кого слід звернутися за допомогою у разі потреби. Заодно з’ясується, кому безглуздо пускати пилюку в очі.

Близнюки

Присвятіть вашій коханій людині вірш, пісню, розповідь або хоча б миття посуду після відходу гостей. Останнє, до речі, буде не так романтично, зате набагато дієвіше в плані доказу вашого відданого кохання. Ось побачите, ваші старання гідно оцінять!

Рак

Цього дня ваші починання в області змін вашого особистого життя можуть бути розкритиковані та вбиті на корені об’єктом цих самих починань, тобто вашою коханою людиною. Чому він з ними вчинить так жорстоко – науці невідомо, вона поки що не знає справи. Може, повідомити його про них трохи пізніше?

Лев

Сьогодні ваша кохана людина, на ваш погляд, недостатньо уважно і трепетно ​​ставиться до ваших проблем, думок, слів і міркувань, що, безумовно, вас налаштовуватиме на дуже сумний лад. Постарайтеся з усім упоратися без його допомоги: у вас має бути.

Діва

Цього дня вам дуже захочеться дати своїй коханій людині тисячу й одну пораду, навчити її жити та облагодіювати своїм багатим життєвим досвідом. Що ж, може, справа ця і добра. Однак постарайтеся не бути нав’язливим, інакше вашого суспільства почнуть уникати, і ваш досвід залишиться незатребуваним.

Терези

У Терезів цього дня особливих проблем в особистому та сімейному житті не спостерігається. Ви, очевидно, прийдете додому з улюбленої роботи, відкриєте холодильник і побачите там, ймовірно, що від колишнього достатку не залишилося і сліду. В чому справа? Мабуть, у будинку побували гості. Надішліть чоловіка в магазин, нехай без їжі не повертається!

Скорпіон

Сьогодні варто прикинути в умі, чи стільки ви тепла віддаєте вашій коханій людині, скільки від неї отримуєте. Чи чесні ви в бухгалтерії кохання і чи не час урочисто вручити вашій половинці нестачу? Тільки не всю відразу, а поступово, непомітно збільшуючи дозу.

Стрілець

Допоможіть вашій коханій людині відчути себе героєм. Йому це просто потрібно в цю хвилину. Як тільки він поважає себе, він почне і до вас ставитись по-іншому, ваші стосунки вийдуть на якісно новий рівень. У ваших силах зробити сьогодні вашій половинці один із найкращих подарунків, який тільки можна уявити – подарувати їй любов до неї самої.

Козоріг

Ваші справи, Козороги, сьогодні, очевидно, відчутно підуть у гору. Якщо ви хочете поїхати відпочивати сім’єю найближчим часом, підготовку краще призначити саме на сьогоднішній день – це гарантія, що ваші плани не зірвуться.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вам догодити, проте ви не будете надто вибагливі та вимогливі. Просто йому, можливо, місцями не вистачатиме здогадливості та впевненості у власній правоті. Втім. Постарайтеся прийняти з радістю будь-який результат.

Риби

Сьогодні у вас може накопичитися деяка кількість негативу по відношенню до вашої коханої людини. Не варто тримати його в собі: ризикуєте випробувати на собі, як бути ящиком Пандори. Якщо відчуваєте, що вам потрібно виговоритися – розкажіть усе найкращому другові. Він зрозуміє та не видасть.

Related Post

Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 серпня 2021 рокуТаро-прогноз на тиждень з 16 по 22 серпня 2021 року

Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 серпня 2021 року Таро-прогноз на прийдешній тиждень серпня допоможе знакам Зодіаку не збитися зі шляху і залучити в життя потрібні зміни. Поради старших

Гороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 9 січня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 9.01.2022 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 9 січня 2022 року Овен Погода покращиться, і настрій помітно почне змінюватися на краще. Поліпшиться і ваше здоров’я. Поправити

3-и знаки зодіаку збагатяться до 10 січня3-и знаки зодіаку збагатяться до 10 січня

Астрологи вказали на знаки зодіакального кола, які максимально збагатяться до 10 січня. Золотий щит накриє представників відразу трьох сузір’їв, а потужний потік купюр різко обрушиться прямо на цих щасливчиків. Овни