fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 грудня 2021 року

Овен

Подумайте сьогодні, чи хочете ви з вашою коханою людиною довготривалих стосунків. Якщо так, то їх можна почати будувати сьогодні. Якщо ж ні – а може, варто тоді поставити великий і жирний хрест на тому, що у вас зараз і почати шукати щось серйозніше?

Телець

Шукайте в очах ближніх співчуття, а не замилування. Коли знайдете, знатимете, до кого слід звернутися за допомогою у разі потреби. Заодно з’ясується, кому безглуздо пускати пилюку в очі.

Близнюки

Присвятіть вашій коханій людині вірш, пісню, розповідь або хоча б миття посуду після відходу гостей. Останнє, до речі, буде не так романтично, зате набагато дієвіше в плані доказу вашого відданого кохання. Ось побачите, ваші старання гідно оцінять!

Рак

Цього дня ваші починання в області змін вашого особистого життя можуть бути розкритиковані та вбиті на корені об’єктом цих самих починань, тобто вашою коханою людиною. Чому він з ними вчинить так жорстоко – науці невідомо, вона поки що не знає справи. Може, повідомити його про них трохи пізніше?

Лев

Сьогодні ваша кохана людина, на ваш погляд, недостатньо уважно і трепетно ​​ставиться до ваших проблем, думок, слів і міркувань, що, безумовно, вас налаштовуватиме на дуже сумний лад. Постарайтеся з усім упоратися без його допомоги: у вас має бути.

Діва

Цього дня вам дуже захочеться дати своїй коханій людині тисячу й одну пораду, навчити її жити та облагодіювати своїм багатим життєвим досвідом. Що ж, може, справа ця і добра. Однак постарайтеся не бути нав’язливим, інакше вашого суспільства почнуть уникати, і ваш досвід залишиться незатребуваним.

Терези

У Терезів цього дня особливих проблем в особистому та сімейному житті не спостерігається. Ви, очевидно, прийдете додому з улюбленої роботи, відкриєте холодильник і побачите там, ймовірно, що від колишнього достатку не залишилося і сліду. В чому справа? Мабуть, у будинку побували гості. Надішліть чоловіка в магазин, нехай без їжі не повертається!

Скорпіон

Сьогодні варто прикинути в умі, чи стільки ви тепла віддаєте вашій коханій людині, скільки від неї отримуєте. Чи чесні ви в бухгалтерії кохання і чи не час урочисто вручити вашій половинці нестачу? Тільки не всю відразу, а поступово, непомітно збільшуючи дозу.

Стрілець

Допоможіть вашій коханій людині відчути себе героєм. Йому це просто потрібно в цю хвилину. Як тільки він поважає себе, він почне і до вас ставитись по-іншому, ваші стосунки вийдуть на якісно новий рівень. У ваших силах зробити сьогодні вашій половинці один із найкращих подарунків, який тільки можна уявити – подарувати їй любов до неї самої.

Козоріг

Ваші справи, Козороги, сьогодні, очевидно, відчутно підуть у гору. Якщо ви хочете поїхати відпочивати сім’єю найближчим часом, підготовку краще призначити саме на сьогоднішній день – це гарантія, що ваші плани не зірвуться.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вам догодити, проте ви не будете надто вибагливі та вимогливі. Просто йому, можливо, місцями не вистачатиме здогадливості та впевненості у власній правоті. Втім. Постарайтеся прийняти з радістю будь-який результат.

Риби

Сьогодні у вас може накопичитися деяка кількість негативу по відношенню до вашої коханої людини. Не варто тримати його в собі: ризикуєте випробувати на собі, як бути ящиком Пандори. Якщо відчуваєте, що вам потрібно виговоритися – розкажіть усе найкращому другові. Він зрозуміє та не видасть.