fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 грудня 2022 року

Овен

“Спільна праця – вона прикращає” – сказав би кіт Матроскін про ваш сьогоднішній день. Справді, сьогодні все варто робити разом: від чищення картоплі на вечерю до ухвалення серйозних рішень. Все-таки ви єдине ціле, не забувайте про це! А дві голови та чотири руки завжди краще, ніж половина цього набору.

Телець

Сьогодні вам буде шкода розлучатися з якимсь етапом у вашому особистому житті, оскільки він приніс вам так багато гарних, яскравих, світлих та незабутніх хвилин. Постарайтеся все ж таки зробити це без особливого жалю, бо попереду на вас чекає багато всього дійсно захоплюючого.

Близнюки

Цього дня ваша кохана людина стане вашим дороговказом. Ви гори перевернете заради того, щоб стати гідною такої приголомшливої людини як вона або заслужити її схвалення або похвалу. Це допоможе вам швидко і якісно змінитися на краще.

Рак

Все у вас у житті добре і врівноважено, а хотілося б чогось такого незвичайного? Буде. Але не варто квапити події: часом людям не вистачає саме впевненості у завтрашньому дні, а от життя без пригод не буває – тож вам пощастило.

Лев

Сьогодні вам дуже хочеться танцювати, причому, бажано, не тільки з вашою коханою людиною, але і з іншими представниками протилежної статі. У цьому не буде ні грама невдоволення вашим нинішнім особистим життям – просто захочеться пригод та різноманітності.

Діва

Навіть якщо ви вже давно не дитина, щось дитяче у вас лишилося. І сьогодні воно прокинеться у вас і заявить про себе на всю міць свого дитячого, але не тихого голосу. Прийдеться приділити йому належну увагу – як вам, так і вашій коханій людині, інакше може піднятися справжнісінький бунт.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вам нічого пояснювати, тому вам доведеться все додумувати самостійно. А додумувати доведеться чимало, бо фантазія у вас багата, а білих плям в історії ваших стосунків виявиться більш ніж достатньо. Головне, не йдіть у фантазію з головою.

Скорпіон

А все було, виявляється, так просто! Даремно ви стільки часу мучилися і вигадували всякі неправдоподібні пояснення. Скринька просто відкривався. Тепер ви знаєте все, напевно. Залишилося тільки придумати, як розпорядитися цим знанням і як направити його на благо собі та своїй половинці

Стрілець

Постарайтеся сьогодні говорити з вашою коханою людиною лише на ті теми, які їй справді цікаві. В іншому випадку ви з тим самим успіхом можете поспілкуватися зі стінкою або з його фотографією. Якщо вам вдасться досягти його уваги та прихильності, вважайте, що цього дня ви стали переможцем!

Козеріг

Сьогодні ваше аналітичне мислення допоможе вам з’ясувати деякі подробиці деяких подій, про які ваша кохана людина з тієї чи іншої причини не наважувалася вам розповісти. Втім, нічого кримінального в них не буде: просто він чомусь вирішив, що краще перебдіти, ніж недомогти.

Водолій

Сьогодні вам слід вправлятися в чарівності. Намагайтеся звернути на себе увагу представника протилежної статі, причому не ексцентричною поведінкою, а поглядом, посмішкою, жестом. Цей досвід у спілкуванні з коханою людиною допоможе, причому значно.

Риби

Цього дня зірки рекомендують вам проявити увагу до батьків вашої коханої людини, причому по можливості щире і найсправжнісіньке. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб вони стали трохи щасливішими: тоді і вашій половинці буде світлішим на душі.

You cannot copy content of this page