fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Ваша кохана людина дуже хоче зробити вам сюрприз, а ви йому всіляко в цьому перешкоджаєте, іноді самі того не бажаючи. Втім, ваші підступні плани не реалізуються, і сюрприз буде зроблено та доставлено вчасно та за адресою. Хочеться вірити, що винятково приємний.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам варто пам’ятати про те, що ви у себе єдиний, тому якщо ви любити себе не будете – ніхто вас любити не буде. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб не дозволити вашій коханій людині в тій чи іншій формі обмежувати ваші права та свободи.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви почуватиметеся втомленим і тому ні на що не здатним. На жаль, ваша кохана людина навряд чи це помітить, тому вимагатиме від вас уваги та турботи. Постарайтеся йому тактовно натякнути те що, що ви здатні дати йому все, що хоче, повною мірою.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні сприятливий день для внесення змін до ваших стосунків. Змін будь-якого роду: від введення у ваш лексикон слова «люблю» до фінального грюкання дверима. Якщо ви вважаєте, що стоїте на порозі якогось нового етапу в житті вашого тандему – сьогодні найкращий день для того, щоб цей поріг переступити.

Лев
23.07 – 22.08

Постарайтеся сьогодні розвеселити вашу кохану людину. Ніякі вмовляння та розмови не вплинуть на нього краще, ніж п’ять хвилин безперервного здорового сміху. І що більше, то краще, як стверджують зірки. Більш того, щирий сміх заразливий і значно продовжує життя.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина прийде вам на допомогу, навіть якщо ви її про це не попросите. Можливо, найкращою допомогою було б вам не заважати, проте він, мабуть, буде дотримуватися іншої точки зору і все ж таки зробить так, що вам завдяки йому буде простіше.

Терези
24.09 – 23.10

При прийнятті будь-яких рішень, навіть не дуже важливих, цього дня потрібно виявити особливу обачність та обережність. Зірки взагалі радять кожен свій крок по можливості узгоджувати з думкою вашої половинки і без її схвалення нічого не робити. На всякий випадок.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина буде досить-таки уразлива, і образити її можна буде, не прикладаючи будь-яких зусиль. У вас це взагалі буде виходити без особливої ​​підготовки і зовсім без старання. Однак краще цього все ж таки уникати. На всякий випадок.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині захочеться побалувати себе чимось незвичайним, екзотичним, неповторним. І якщо ви не хочете, щоб ці бажання відвели його далеко від вас, на пошуки нового щастя, то вам доведеться весь цей асортимент надавати йому особисто.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви з вашою коханою людиною почуватиметеся особливо легко і невимушено. У вас не буде заминок у розмові, взаємонерозуміння, пошуку тем і розбіжностей. Ви відчуєте себе розумною, ерудованою та цікавою людиною. Ваша половинка буде про вас тієї самої думки. Втім, як і про себе.

Водолій
21.01 – 18.02

Фортуна – дама непостійна! Однак сьогодні вона, ймовірно, буде вам супроводжувати. Особливо, якщо ви оберете шляхи найменшого опору. Не надумайте суперечити старшим, не вступайте в суперечки зі свекрухою (тещею) і не грубуйте бабусям біля під’їзду. І вони не затьмарять ваш день уїдливими зауваженнями.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, чого саме ви від неї хочете і за що ви на неї ображаєтеся. Тому краще уникати будь-яких натяків і висловлювати всі ваші претензії прямим текстом. Інакше ви ризикуєте бути незрозумілим.

You cannot copy content of this page