fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 січня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вашій коханій людині захочеться чимось вразити вашу уяву. Однак зробити це буде не так просто: ви давно вже розпещені його увагою та вмінням робити приємні сюрпризи. Значить, або йому доведеться робити щось геніальне, або вам зображати захоплення.

Телець

Сьогодні на якийсь момент вам вдасться забути про те, що вас не влаштовує у вашому особистому житті – і просто побути собою, природно і без особливих зусиль. Намагайтеся запам’ятати це відчуття і пронести його через тривалий період часу. Воно вам ще знадобиться.

Близнюки

Цього дня ваша кохана людина зізнається вам у якихось своїх точках зору на ту чи іншу проблему, про які раніше чомусь замовчувала, що створить дуже відчутні проблеми у спілкуванні та взаєморозумінні. З іншого боку, він все ж таки вам зізнався, що теж багато про що говорить.

Рак

Сьогодні вам доведеться зробити неабиякий вибір між кар’єрою, навчанням чи просуванням – і особистим життям. Вибір виявиться непростим, але якщо ви не зробите його сьогодні самі, завтра доля зробить його за вас: або кохана людина піде, або з роботою чи навчанням не залагодиться.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде важливо поспати довше, тому якщо ви побачите, що вона віддається цьому священному процесу, ні в якому разі його не будіть, не відволікайте і не заважайте їй. Інакше на вас можуть дуже образитися, серйозно та надовго.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина розповість вам про щось дуже дивне, але недоступне і незбагненне, тому вам варто просто вірити йому на слово і не намагатися перевірити достовірність його слів. Навіть якщо вона викликатиме у вас деякі сумніви.

Терези

Присвятіть вашій коханій людині вірш, пісню, розповідь або хоча б миття посуду після відходу гостей. Останнє, до речі, буде не так романтично, зате набагато дієвіше в плані доказу вашого відданого кохання. Ось побачите, ваші старання гідно оцінять!

Скорпіон

Сьогодні ви будете швидкою психологічною допомогою для вашої коханої людини. Саме на ваші плечі ляже тягар відповідальності за вирішення його духовних, моральних та етичних проблем, а також за його душевну рівновагу. Тільки нехай це в звичку не входить!

Стрілець

Сьогодні на вас чекає приємний сюрприз в особистому житті. Ви і сподіватися не сміли на те, щоб все обернулося саме таким чином, а воно вас не послухалося і вийшло краще, ніж ви могли собі уявити. Ловіть удачу за хвіст, інакше вона може стати ящіркою і хвіст відкинути.

Козоріг

Сьогодні ви зрозумієте, що зараз вас немає. Ви згадуєте про те, яке колись у вас було чудове (або нещасливе) кохання, або розмірковуєте про те, яким нещасним (або чудовим) воно буде в майбутньому. Може, варто припинити аналізувати ситуацію і, розслабившись, отримувати задоволення?

Водолій

Сьогодні вам захочеться стати для вашої половинки беззмінним консультантом, істиною останньої інстанції та взагалі єдиним мудрим та незамінним керівником. Їй же пристрасно бажатиметься свободи думки та дій. Доведеться комусь піти на компроміс, і є підозра, що вам…

Риби

Будинок, милий будинок… Давно ви не відчували такого умиротворення, заходячи в свої чотири стіни і сідаючи на свій диван (стул, килимок біля дверей – потрібне підкреслити). А якщо на порозі вас зустрічатиме ваша кохана людина, щиро радіючи вашому приходу, то щастя можна буде назвати повним.

You cannot copy content of this page