fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 січня 2023 року

Овен – У цей день ви будете схильні знаходити радісне, світле та сонячне навіть у найпохмуріших і найнепривабливіших аспектах вашого життя, як особистого, так і суспільного. Ваша кохана людина спочатку досить скептично ставитиметься до вашого погляду, а потім цілком може і підхопити ваш настрій!

Телець – Сьогодні ваша кохана людина буде говорити з вами про незрозумілі вам речі, які вас будуть дивувати і скидати в якесь подив. Намагайтеся дати йому зрозуміти, що вам не все з того, що він говорить, цікаво і потрібно. Якщо зрозуміє і все пояснить чи припинить розвивати цю тему, ціни йому не буде.

Близнюки – Сьогодні до довгого списку закоханих людей додасться ще одне ім’я. Цілком можливо, ви цього навіть не помітите, проте, якщо ви чогось не бачите, це зовсім не означає, що цього немає. Будьте коректні та стримані з усіма, з ким вам доведеться у цей день спілкуватися.

Рак – Раки, сьогодні вкрай небезпечний день для ваших стосунків. Є ймовірність того, що ваш партнер може вам змінити, причому з людиною, яку ви добре знаєте. Чи зможете ви пробачити зраду? У будь-якому випадку зірки радять вам не піддаватися паніці – поводьтеся спокійно та благородно.

Лев – Сьогодні вам варто подумати не лише про те, наскільки вам добре з вашою коханою людиною, а й про те, як ваш тандем сприймають оточуючі. Якщо не зовсім сприятливо, то, можливо, варто переглянути вашу поведінку на людях, зробити її адекватнішою?

Діва – Цього дня вам обов’язково потрібно буде закінчити якусь дуже важливу справу, яка ніяк не пов’язана з вашим особистим життям. Проте особисте життя, як водиться, нагадає про себе. Гучно заявляючи про свої права на вас. Або вуха заткнути доведеться, або поступитися її благанням.

Терези – Несприятливий день для з’ясування стосунків, розстановок усіх точок над i та скандалів у виховних цілях. Сьогоднішній день краще перетерпіти, скреготячи зубами або підсоливши трохи подушку. Будь-які спроби щось змінити тільки погіршать ситуацію, що склалася.

Скорпіон – Сьогодні ви відчуєте себе незатишно, ніби вас розглядають через збільшувальне скло у пошуках недоліків, вад, шлюбу. Зробіть висновки — чи справді вам хочеться бути поруч із тим, хто схильний оцінювати вас частинами?

Стрілець – Сьогодні вам несподівано освідчується ваш друг протилежної статі. І хоча він точно знає, що ви навряд чи будете разом з ним і навряд чи його полюбите не як людину, а як кохану людину, все одно вам досить важко буде відповісти їй «ні».

Козеріг – У цей день вам потрібно буде встигнути зробити досить багато різних дуже важливих справ за дуже маленький період часу, тому у вас не буде жодного шансу викроїти зайву секунду для вашої коханої людини. Хочеться сподіватися, що він усе це зрозуміє.

Водолій  – Настав час згадати про своїх шкільних чи інститутських друзів. Ви так давно не бачилися, що на хвилі ностальгії у людини, на яку ви давно поклали око, можуть виникнути й інші палкі почуття. Якщо ви справді не відмовилися б від того, щоб їх розпалити – напишіть йому чи зателефонуйте.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині доведеться пожертвувати своїм особистим часом для того, щоб вирішити якісь ваші проблеми. І навіть якщо йому це буде зовсім не в тягар, зірки рекомендують із вдячністю прийняти такий його акт доброї волі і спробувати відплатити йому тією ж монетою.

You cannot copy content of this page