fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 травня 2022 року

Овен
Сьогодні для вас головне – знайти компроміс із вашою коханою людиною. Навіть різні люди можуть ужитися, якщо дуже цього захочуть, і якщо у вас цього дня прийти до консенсусу не вийде – значить, хтось із вас недостатньо пристрасно бажав цього. Сумно, але факт.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливе ваше схвалення. Тому не лінуйтеся кивати, погоджуючись на кожну його дію, прояв ініціативи і навіть слово. В іншому випадку він може замкнутися, піти в себе і взагалі нічого не робити протягом довгого періоду часу.

Близнюки
Сьогодні ваше особисте життя може опинитися під загрозою розвалу, причому причина буде неочевидною, або непрогнозованою. Це той самий випадок, коли не варто ходити поблизу будинків, побоюючись, що з даху може впасти цегла. Будьте максимально обережні.

Рак
У цей день ваша кохана людина дуже захоче зробити для вас щось особливе. Ваше завдання – відреагувати на будь-яку його дію максимально бурхливо та в повній відповідності до його очікувань. Тоді у вас вийде справжнє свято на двох, і кожен із вас буде щасливим.

Лев
Сьогодні ваша кохана людина буде виконувати для вас функцію сонця вдень, освітлюючи ваш шлях і гріючи ваше замерзле серце, і дороговказної зірки вночі, показуючи правильну дорогу і вражаючи своєю яскравістю та красою. Оцініть ці його дії належним чином.

Діва
Сьогодні не варто все приймати надто близько до серця. Навпаки, намагайтеся не звертати уваги на деталі вашого спілкування з коханою людиною – нехай вас хвилюють лише найзагальніші моменти та аспекти. Зайві деталі лише завадять вам отримувати задоволення від спілкування.

Терези
Доведеться сьогодні стиснути зуби і дозволити творити вашій коханій людині все, що його душенька забажає. Інакше не уникнути вам стогнань про те, що його свободу обмежують, а отже, зовсім його тут не люблять. Що ж, залишається сподіватися, що наданою свободою він не зловживатиме…

Скорпіон
У Скорпіонів всіх статей на сімейних фронтах сьогодні спостерігається тимчасове затишшя: сімейних баталій і суперечок з приводу того, кому мити посуд і виносити сміття не передбачається, хоча ближче до вечора ймовірний короткий сплеск емоцій, і тому зірки радять по дрібницях не дратуватися , Щоб з іскри не спалахнуло полум’я.

Стрілець
Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною випити по чашці кави у невеликому кафе, з’їсти по тістечку та поговорити про життя. Нехай атмосфера легкого флірту сприяє встановленню між вами більш довірчих, яскравих та тісних стосунків.

Козеріг
Вам здається, що нарешті ви все зрозуміли. Ось воно, логічне, просте та зрозуміле пояснення дикій поведінці вашої половинки. І як ви одразу не додумалися? Але не поспішайте ділитися з коханою людиною вашими відкриттями. Очевидне не завжди буває вірним.

Водолій
Сьогодні стосунки з вашою коханою людиною будуть повністю залежати від вашого зовнішнього вигляду. Варто виглядати яскраво та екстравагантно, акуратно та стильно. Навіть якщо ви займаєтеся генеральним прибиранням квартири, одягніть святкову футболку та парадні тренувальні штани.

Риби
Здається, що всі ваші слова, сльози та прохання марні. Істерики та сварки теж не допомагають. Вас не чують, не розуміють – навіть не намагаються! Знаєте, шепіт завжди чути краще, ніж крик. Якщо вчитель переходить на шепіт – клас замовкає. А вам треба домовитися не з класом – лише з однією людиною. Спробуйте сказати про свої бажання тихо.

You cannot copy content of this page