fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 31 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам доведеться стати гостинним господарем або привітною господинею для близьких та рідних людей вашої коханої людини. Саме вам доведеться правити балом цього дня, дбаючи про те, щоб усім було добре, затишно, весело та смачно. Це не дуже просто, зате досить приємно.

Телець
21.04 – 20.05

З погляду вашого партнера, ви сьогодні будете абсолютно нестерпними, крані незрозумілі і неймовірно важкі у спілкуванні. На вашу думку все це вірно буде для нього самого. Ви ризикуєте провести не найприємніший день разом – чи не краще побути подалі один від одного?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам навряд чи вдасться провести день наодинці один з одним і з вашим коханням. Друзі, родичі, діти, онуки – здається, всі спеціально змовилися перешкоджати вашій романтичній самоті. Радійте, що в цьому світі так багато людей, яким ви потрібні, і відкладіть вечір на двох на другий раз.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде складно зрозуміти, чому вас так посідає те чи інше питання чи засмучує та чи інша проблема. Ви, звичайно, можете спробувати йому пояснити вашу думку, проте зірки попереджають: справа, швидше за все, безнадійна.

Лев
23.07 – 22.08

Насправді все не так складно, як вам здається. Ваших умінь цілком вистачить на те, щоб вирішити всі проблеми, що скупчилися у вашому особистому житті, а ваша кохана людина активно допомагатиме вам своєю участю і бажанням бути поруч. Тому приготуйтеся до ролі капітана – і абордаж!

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде сумно і самотньо навіть у суспільстві вашої коханої людини, що б вона вам не говорила і що б вона для вас не робила. Намагайтеся зрозуміти це і не дуже ображатися на нього за його неадекватні реакції. Вони можуть змінитися з часом: вже завтра, наприклад.

Терези
24.09 – 23.10

Якщо ви почнете наводити сьогодні порядок у своїх архівах – обов’язково знайдете щось цікаве і геть-чисто забуте, що нагадає вам про ваше перше кохання або про початок відносин з вашою коханою людиною. Тому якщо не боїтеся згадувати – за збирання!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам не варто надто залежати від настроїв вашої коханої людини, бо змінюватися вони будуть разів по шість на годину, і ніяких нервів вам не вистачить, щоб повністю відповідати її сьогохвилинним вимогам. Будьте собою, постарайтеся розслабитися та просто жити.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам варто трошки побути з собою наодинці і чесно відповісти собі на питання щодо того, як ви бачите подальший розвиток ваших стосунків із вашою коханою людиною. Якщо ніяк, то вирішіть, наскільки вам такі стосунки потрібні. Так само як і вашій половинці.

Козеріг
22.12 – 20.01

На жаль, як би важко вам сьогодні не було, вам цілий день доведеться бути бадьорим і веселим, посміхатися та радувати інших. Вашим рідним і близьким не обійтися без вашої підтримки, а вашій коханій людині – і поготів. Слабким ви можете собі дозволити бути потім, наодинці із собою, коли цього ніхто не побачить.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні на якийсь момент вам вдасться забути про те, що вас не влаштовує у вашому особистому житті – і просто побути собою, звісно й без особливих зусиль. Намагайтеся запам’ятати це відчуття і пронести його через тривалий період часу. Воно вам ще знадобиться.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що саме ви – її половинка та любов всього її життя. Якщо з подібним переконанням нічого не вийде, він серйозно замислиться про розставання, тому ваше завдання – поводитися ідеально і запобігти таким крамольним думкам.

You cannot copy content of this page