fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Овни, якщо у вас ще немає хобі, сьогодні ви можете подумати над тим, чим вам було б цікаво зайнятися у вільний час, і до того ж приносило користь сім’ї. Наша зоряна порада – займіться вишиванням (якщо, звичайно, ви вмієте тримати в руках нитку та голку). Тепер вам не доведеться гаяти час за переглядом дурних реаліті-шоу.

Телець

Перш ніж зважитися на будь-який відповідальний крок, обов’язково порадьтеся з вашою коханою людиною. Швидше за все, він «дасть добро», але при цьому може виявитися автором досить цінних порад, які вам знадобляться, коли ви почнете реалізовувати свій план.

Близнюки

Чим рухливішим ви будете в цей день, тим краще він для вас буде. спільні пробіжки, заняття спортом або навіть тривалий шопінг, безсумнівно, підуть на користь вашим відносинам. Цього дня зірки не сприяють млявим та бездіяльним людям.

Рак

Поспішайте! У вас лишилося не так багато часу. як вам могло б це здатися на перший погляд. Якщо ви дійсно хочете досягти того щастя, яке ви собі намітили, і з тією людиною, яку любите, то діяти слід максимально швидко та оперативно!

Лев

Левам зірки обіцяють сьогодні сплеск інтелектуальної активності. Так що можете не напружуватися, чепурячись перед побаченням – ви своє візьмете розумом. Якщо, звичайно, вам дозволять його продемонструвати.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе і вас у тому, що все йде добре, правильно і суто за наміченим планом. Постарайтеся все ж таки допомогти йому в цій нелегкій справі, інакше в якийсь момент вам може стати особливо незатишно, страшно і самотньо.

Терези

Будьте терпимі до дратівливості вашої коханої людини. Так, він не ідеальний, але ж ви саме такого й любите? І крім цих негативних якостей у ньому є дуже багато позитивних? Якщо терпіти зовсім не можете, просто мовчки йдіть до іншої кімнати або просто відійдіть подалі. Дорахуйте до десяти – і ви знову зможете кивати і посміхатися.

Скорпіон

У цей день вашою коханою людиною керуватиме насамперед серце, а здоровий глузд буде скромно плестись у хвості процесії, не впливаючи на жодні рішення. Тому не варто судити вашу половинку надто суворо. Навпаки, цінуйте рідкісні моменти щирості.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться з вами поміркувати про вічне, а вам буде досить важко вловити хід його роздумів і, отже, відповісти йому щось зрозуміле. Тому якщо ви раптом відчуєте, що не розумієте, про що він, просто кивайте з видом, що розуміє.

Козоріг

Сьогодні вам сумно визнаватиме вашу неправоту. Однак зробити це доведеться, щоб уникнути конфліктів з вашою коханою людиною. Тим більше, що ви дійсно були неправі в тому чи іншому питанні – і лише ваша гордість не дає вам зізнатися у цьому одразу.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться нагадувати вам якісь моменти з вашого спільного життя, хоча це було б досить корисним для подальшого розвитку ваших стосунків. Намагайтеся йому на це натякнути і спробувати згадати минуле разом: має допомогти.

Риби

Якщо ваше похмуре обличчя сьогодні хоч на хвилинку освітиться лагідною усмішкою по відношенню до вашої половинки, це буде куди дієвіше за слова і обіцянки. Усього одна посмішка – і ви відчуєте, наскільки дорогі цій людині, наскільки вас люблять і цінують.

You cannot copy content of this page