fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вам захочеться обійняти вашу кохану людину і нікуди від себе не відпускати, по можливості ніколи. Якщо це у вас не вийде – а швидше за все, так і буде – постарайтеся максимально насолоджуватися кожною секундою, проведеною разом. Вони справді – щастя.

Телець

У будь-якій ситуації можна знайти щось хороше, потрібно лише захотіти. Тому сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною разом подумати, яка позитивна сторона є у ваших проблем, яку користь можна отримати з їхньої наявності і чи так уже необхідно їх терміново вирішувати.

Близнюки

Сьогодні вам буде трохи сумно і прикро тому, що все, що б ви не робили, піде не так, як було спочатку задумано, тією чи іншою мірою. Може, не варто займатися таким жорстким плануванням і покластися на випадок? І на здоровий глузд вашої коханої людини – це теж має допомогти.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе з дуже позитивного боку. Вам тільки й залишиться, що розводити руками і дивуватися, як ви могли не помітити в ньому стільки позитивних якостей, тоді як вони настільки кидаються у вічі. Намагайтеся про них не забути з часом.

Лев

Сьогодні може статися так, що ваша нинішня кохана людина познайомиться з попереднім. При цьому вони, цілком можливо, не знатимуть про те, яку роль кожен із них відіграв у вашому житті. Ви можете їм про це сказати або не говорити, залежно від того, наскільки легко вони порозуміються.

Діва

Цього дня вашій коханій людині буде сумно і самотньо, і лише ви зможете виправити її настрій. Для цього вам навіть не доведеться дізнаватися причини його несприятливого душевного стану – потрібно буде лише бути поруч, потримати за руку, обійняти і поцілувати.

Терези

Сьогодні зірки не рекомендують вам сперечатися з вашою коханою людиною, навіть якщо ви точно знатимете, що праві ви, а не він. Дайте йому можливість хоча б ненадовго відчути його перевагу перед вами. Йому це справді зараз дуже і дуже потрібне.

Скорпіон

Будьте сьогодні готові до різноманітних сюрпризів, приємних і не дуже. Насамперед вони торкнуться вашого особистого життя і всього, що з ним так чи інакше пов’язано. Звичайно, все передбачити ви не зможете, однак стати в бойову стійку, щоб гідно впоратися, цілком у ваших силах.

Стрілець

Сьогодні не варто надто занурюватися у свої думки під час прогулянок вулицями вашого улюбленого міста. Або пробіжок, що, в принципі, те саме. Справа в тому, що по дорозі кудись ви можете зустріти вашу другу половинку або просто людину, гідну вашої уваги. Було б дуже прикро його проґавити.

Козоріг

Козороги-жінки, вам сьогодні пощастить надзвичайно! Та симпатична блуза, яку ви бачили днями у своєї подруги, у найближчому магазині коштує зовсім не дорого. Сходіть туди з чоловіком – він порадить вам купити дещо навіть краще! Адже ви ніколи не сумнівалися у смаку близької людини, чи не так?

Водолій

Сьогодні зірки рекомендують вам звернути увагу на те, що вам насниться. Цей сон напевно буде віщим і вкаже вам на те, як надалі розвиватимуться ваші стосунки з вашою коханою людиною, чого варто очікувати і чого побоюватися. Головне, будьте уважними до знаків.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде не все одно, у що ви одягнені, як ви виглядаєте і який образ уособлюєте. Тому постарайтеся максимально відповідати його потребам та відповідати його очікуванням. Моральна винагорода гарантована!