fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Якщо вас щось не влаштовує, не соромтеся прямо і чесно сказати про це вашій коханій людині. Бур’яни треба давити в зародку, а проблеми вирішувати ще до появи, інакше може стати занадто пізно. Будьте уважні до появи небажаних тенденцій у ваших стосунках!

Телець
21.04 – 20.05

У цей день вам буде нелегко змиритися з тим, що ваша кохана людина захоплена ще чимось чи кимось крім вас. Тому ревнощі стануть почуттям цілком природним і закономірним, з ним треба буде якось упокоритися і вжитися, хоча б на 24 години.

Близнюки
21.05 – 21.06

Як же вам хочеться висловити все, що у вас наболіло! Але ви дивитеся в невинні очі вашої половинки і розумієте, що у вас язик не повернеться сказати і десятої частки тих цілком справедливих гидотів, які ви приготували. Не дивіться на неї – і все ж таки скажіть.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що ви її дійсно любите і нікуди від неї подітися не збираєтесь. Тому будьте готові до його підозрілості, недовірливості та бажання просити за все прощення – просто так, про всяк випадок.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розуміти вас у ваших намірах і рішеннях, тому вона всіляко вас відмовлятиме від якоїсь дії, яка для вас буде дуже важливою. Його аргументи вислухати варто, а ось йти в нього на поводі – мабуть, ні.

Діва
23.08 – 23.09

Не варто сьогодні розпорошуватись на багато справ одночасно: за всіма зайцями все одно не встигнете, а ось не зловити жодного у вас може вийти цілком віртуозно. Тому якщо вже ви вирішили весь день цілком і повністю присвятити вашій коханій людині, то дотримуйтесь цього плану до кінця. До речі, ваш жест гідно оцінять.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого саме хоче від вас ваша кохана людина і що вам потрібно зробити для того, щоб задовольнити її бажання. Напевно, все виявиться набагато простіше, ніж ви думаєте, проте може бути зовсім навпаки. Інтуїція вам підкаже та допоможе.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні є сприятливий день для довгих спільних прогулянок. Навіть якщо погода не надто сприятлива – у такому разі прогуляйтеся під парасолькою, нехай під нею буде ваш індивідуальний простір. Ваш маленький світ на двох. Усі найскладніші проблеми сьогодні з легкістю вирішаться на свіжому повітрі.

Стрілець
23.11 – 21.12

На сімейному фронті сьогодні без змін – діти ситі, чоловік (дружина) задоволений, свекруха (або теща) далеко і в межах видимості не спостерігається. Краще проведення часу для обох – разом помити посуд і забратися в будинку, бо ніщо так не зближує людей, як спільні дії в одному напрямку. Світ врятують краса та чистота!

Козеріг
22.12 – 20.01

Щоб квітка не зав’яла, потрібно постійно міняти у вазі воду. Постійно додавати свіжу, очищену. Це є актуальним і для ваших почуттів. Давно ви не освіжали їх, не підживлювали, заважаючи їм розцвісти або хоча б жити довше. Нехай ця тенденція закінчиться сьогодні!

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині вдасться зробити над собою маленьку перемогу, чим вона не забариться вам похвалитися. Схвалите його дії і заохочуйте їх продовження в тому ж дусі, бо це саме те, чого від вас зараз чекають найбільше і чого найбільше зрадіють.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина придумає собі якусь проблему, з якою доведеться потім вам боротися. У всякому разі, брати у боротьбі активну участь. Намагайтеся перешкодити процесу вигадування. Тоді вам буде простіше.

You cannot copy content of this page