fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

У домі Овнів у цей день може без їхнього відома статися щось, наслідками чого вони будуть не дуже задоволені. Швидше за все, до когось із членів вашої родини нагрянуть гості, і вам доведеться чи готувати для них, чи прибирати після їхнього відходу, чи журитися, що ця навала абсолютно сплутала ваші плани.

Телець

Сьогодні ваша душа попросить свята та відпочинку. Зірки рекомендують їй просити про це вголос, причому не у вас, а у вашої коханої людини, бо саме вона зможе організувати це свято якнайкраще. Якщо захоче, звісно. Ваше завдання – щоб неодмінно захотів.

Близнюки

Цього дня вам варто десять разів зважити всі «за» та «проти», перш ніж щось сказати. Навіть ваше найневинніше слово може викликати образу у вашої коханої людини. Може, варто зображати сьогодні людину небагатослівну і мовчазну, щоб уникнути сутичок?

Рак

Сьогодні вам необхідно дати собі перепочинок від особистого життя. Побудьте цього дня далеко від вашої коханої людини, постарайтеся спілкуватися з нею щонайменше. Іноді дуже хочеться побути собою і тільки собою, а не чиєюсь половинкою, і сьогодні – найкращий день для такого починання.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині зовсім не просто зрозуміти, чому її очікування щодо вас не збуваються із завидною постійністю. Начебто ви спеціально робите все навпаки. Намагайтеся пояснити йому, що його провини в цьому немає: просто обставини так складаються.

Діва

Цього дня найкраща порада щодо того, що робити далі з вашим особистим життям, ви отримаєте випадково: почуєте уривку чиєїсь розмови, прочитайте в газеті сусіда по сидінню в метро, ​​згадайте приклад із класичної літератури… Поставтеся до цієї підказки серйозно .

Терези

Сьогодні ваша кохана людина ненароком дізнається про те, як ви ставитеся до неї насправді, і навіть якщо ви дуже захочете її переконати в правильності її висновків через ті чи інші причини, у вас це навряд чи вдасться. Що ж, доведеться змиритися з тим, що тепер він знає все і якось жити з цим далі.

Скорпіон

Вам сьогодні для щастя не потрібний взагалі ніхто! Сторонні люди, навіть найближчі, рідні та кохані, тільки заважатимуть і виводитимуть вас із блаженного почуття рівноваги. Тому оптимальним виходом було б повісити табличку “Обережно, злий я” на двері вашої кімнати або квартири. Нехай усі вас бояться.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вибачити вас за той чи інший ваш вчинок. Однак він зробить це заради ваших стосунків. Намагайтеся оцінити його жест і докласти всіх зусиль до того, щоб подібна ситуація більше ніколи не повторювалася.

Козеріг

Сьогодні вашій коханій людині бракуватиме почуття гумору, і навіть ви не зможете з ним поділитися цією безперечно корисною якістю. Постарайтеся, однак, не жартувати зайве самі, бо кілька образ легко відіб’ють у вас любов до дотепності надовго.

Водолій

Ваші стосунки можна назвати лише сумним словом «співіснування». Ви терпите один одного і насилу стримуєтеся, щоб не висловити вашій половинці все те невтішне, що ви про неї думаєте. Особливо це буде помітно сьогодні. Цей період незабаром скінчиться, треба лише потерпіти.

Риби

Сьогодні ви зрозумієте, що ваша кохана людина зайняла настільки серйозне місце у вашому житті, що без неї вона і на життя особливо не схожа. Що робити з цією залежністю і наскільки вона хороша чи погана для вас – вирішувати вам і лише вам. Чим зірки сьогодні пропонують зайнятися.

You cannot copy content of this page