fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 липня 2022 року

Овен
Сьогодні ви з вашою коханою людиною дещо впадете в дитинство і нагадуватимете п’ятирічних дошкільнят, поведінка яких дуже відчутно відрізняється з уявленнями дорослих про те, як потрібно правильно чинити. Втім, так само веселіше, особливо коли разом.

Телець
Постарайтеся сьогодні реагувати максимально швидко та адекватно на будь-яке слово вашої коханої людини, на будь-який її жест чи знак. Від швидкості вашої реакції залежатиме ваш спільний добробут хоча б цього дня. Можливо, і кілька наступних.

Близнюки
Настрій у вашій родині сьогодні не відрізнятиметься сталістю, що, зрозуміло, великої радості вам не принесе. Тримати себе в руках, однак, доведеться – врегулювати загрожують конфліктом ситуації краще самому. Від інших членів сімейства ви першого кроку назустріч можете і дочекатися.

Рак
Сьогодні ви з вашою коханою людиною говоритимете виключно мовою єхидства. Ті, хто погано знає ваш тандем, будуть свято впевнені, що ви сваритеся. А насправді вам так буде простіше, затишніше і комфортніше. Що ж, то тримати!

Лев
Присвятіть вашій коханій людині якийсь вірш. Або п’єсу. Або подвиг на худий кінець – убийте дракона або посуд помийте. Загалом, будь-яке безумство, навіть найрозумніше, в ім’я любові буде на благо вашим романтичним відносинам.

Діва
Цього дня ваша кохана людина вам довго розповідатиме про переваги того чи іншого проведення часу. Яке у вас спочатку нападів захоплення не викликає, але не варто довіряти своїм першим відчуттям. Можливо, трохи пізніше якийсь інтерес все ж таки прокинеться.

Терези
Сьогодні ваша кохана людина не захоче вірити в те, що вона десь не має рації стосовно вас, тому й не варто їй про це говорити. Просто постарайтеся зробити так, щоб він вирішив, що до правильної думки він додумався самостійно, без вашої допомоги та підтримки.

Скорпіон
Скорпіони-жінки сьогодні цвітуть та пахнуть! Становище зірок і планет у цей день сприяє тому, щоб саме сьогодні ви розкрилися подібно до троянди після дощу. Скорпіони-чоловіки теж випромінюватимуть неповторний шарм, що так притягує жіночу стать. В умілих руках такий шарм може бути вкрай руйнівним!

Стрілець
Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко перебувати поряд з вами, оскільки ваш характер не можна буде назвати цукровим при найближчому розгляді, а вашій половинці захочеться саме спокою, стабільності та відсутності будь-яких негативних емоцій.

Козеріг
Ви сьогодні випромінюєте радість, оптимізм та впевненість, тому навколо вас збирається дуже багато людей – просто щоб погріти свої душі про вашу енергетику. Не роздавайте все до останнього, принесіть хоч трохи вашій другій половинці. Зрештою, їй ваше тепло набагато потрібніше, ніж напівстороннім людям, що зібралися навколо вас.

Водолій
Сьогодні з вашої душі звалиться якийсь камінь, пов’язаний із вашим особистим життям. Зірки радять важкий камінь відтягнути кудись подалі, щоб не знайти було. Більше він вам ніколи не знадобиться, та й вашим друзям та знайомим такий скарб навряд чи потрібний.

Риби
Визначтеся сьогодні з вашими почуттями щодо дорогої вам людини. Він вам коханий? Друг? Або просто не більше ніж звичка? Залежно від рішення, перебудовуйте ваші відносини на новий лад. Тільки не дуже різко.

You cannot copy content of this page