fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вам доведеться нести відповідальність не тільки за вашу кохану людину, а й ще за когось, хто з необережності, ненароком або навмисно у вас закохався. Непросте це буде заняття – переконувати його, що вам його кохання зовсім не потрібне. Однак зробити це доведеться.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині не захочеться будь-яким чином ударити в бруд обличчям перед вами. Він робитиме все можливе для того, щоб постати перед вами у всій своїй красі, а значить, вашим безпосереднім завданням буде оцінити цю красу, щоб вона не пропала даремно.

Близнюки – Цьогорічний місяць – ваш місяць! І сьогодні ви цього разу вкотре переконаєтеся. Успіх попливе вам у руки. Головне – її не проґавити. Тому не соромтеся відповідати щирими посмішками на посмішки перехожих, дарувати всім радість та світло. Окупиться сторицею!

Рак – Перш ніж зважитися на будь-який відповідальний крок, обов’язково порадьтеся з вашою коханою людиною. Швидше за все, він «дасть добро», але при цьому може виявитися автором досить цінних порад, які вам знадобляться, коли ви почнете реалізовувати свій план.

Лев – У Левів сьогодні в сім’ї та на любовному фронті все буде настільки шоколадно, що до вечора в голову можуть закраситися погані підозри – з чого б раптом і чим це скінчиться? Не уподібнюйтеся до песимістичності стареньким біля під’їзду – насолоджуйтесь життям. Нічого вам не буде.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина виявиться мудрішою, теплішою і кращою, ніж вам це здавалося весь час. Один тільки цей факт здатний підняти вам настрій з нуля до плюс нескінченності, а вже те, як він свої нові для вас якості реалізовуватиме…

Терези – Терези нині ретельно зважуватимуть кожне слово. Лихо тільки, що не своє. Майте на увазі, якщо ви станете оцінювати будь-яких домашніх і негайно починати читати нотації, вам дуже скоро влаштують бойкот. Вони вас що, справді, так дратують?

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині не пощастить у чомусь дуже велико і відчутно, тому вона буде досить серйозно злитися на весь світ і на вас зокрема, оскільки ви є одним із найближчих йому представників цього світу. Намагайтеся перенести це мужньо.

Стрілець – Ваше життя набирає обертів. Вона схожа на літак, який розганяється, щоб злетіти. Дуже напружений і складний момент, який потребує чіткої координації рухів та обдуманості кожної дії. Від кожного вашого кроку залежить дуже багато. Будьте уважні та обережні!

Козеріг – У цей день вам непросто буде вибирати серед безлічі цікавих пропозицій від багатьох цікавих людей. Вирішальну роль зіграє думка вашої коханої людини. Його вагоме слово і припинить усі ваші сумніви та роздуми, і ви зробите так, як він вважає за потрібне.

Водолій – Хочете ви того чи ні, але сьогодні вам доведеться переконатися, чи справді з милим рай у курені. І чи дійсно ваша кохана людина – та сама мила. На жаль, дорогих подарунків, та й подарунків взагалі, піднести сьогодні не вийде. Ось і побачите, що ваша половинка більше любить: вас чи ваші подарунки.

Риби – Невинний флірт із привабливим представником протилежної статі цілком може закінчитися серйозною пропозицією супового набору, тобто руки та серця. Так що заздалегідь приготуйте фразу і вираз обличчя, за допомогою яких ви прийматимете або відкидатимете таку привабливу пропозицію.

You cannot copy content of this page