fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 серпня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам слід приготувати будь-який сюрприз для вашої коханої людини. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він до самого відповідального моменту навіть не здогадався про те, що щось таке заради нього починається. Тим сильнішою буде його позитивна реакція на ваші дії.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто залишитися без вас хоча б на хвилину, тому вона нескінченно вам дзвонитиме, надсилатиме вам СМС або просто думатиме про вас невтомно. Втім, останнє вашої життєдіяльності не заважатиме. Однак постарайтеся все ж таки завершити свої справи швидше.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогоднішня зустріч з коханою чи колись коханою людиною принесе вам цілу гаму приємних відчуттів, порівнянних хіба що з келихом глінтвейну серед суворої зими. Ви відчуєте себе найкращим із представників вашої статі і всіляко це доводитимете вашому співрозмовнику. І вам навіть вдасться переконати його в цьому!

Рак
22.06 – 22.07

Не хвилюйтеся. Все обов’язково буде гаразд. Поряд з вами дійсно та людина, яка вам потрібна, яка вас підтримає, на яку можна спертися. Всі ваші сумніви марні, тому зірки радять про них забути якщо не назавжди, то хоча б на тривалий час.

Лев
23.07 – 22.08

Ваша половинка має для вас важливу новину. Вона стосується безпосередньо ваших стосунків. Якою вона буде – приємною чи не дуже – поки що невідомо. Краще готуватися до всього і налаштуватися на те, що в будь-якому разі краще зберігати спокій, твердість духу та впевненість у власних силах.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам буде досить важко впоратися з вашими проблемами самостійно, тому допомога вашої коханої людини вам буде просто необхідна, але тільки в тому випадку, якщо ви довіряєте їй цілком і повністю. Якщо є хоча б найменші сумніви – не варто починати.

Терези
24.09 – 23.10

Подумайте, чому вам не подобається у вашій коханій людині та чи інша риса. Можливо, з нею можна змиритися, якщо назвати її по-іншому. Наприклад, не балакучий, а товариський. Не брехня, а фантазер. Сьогодні сприятливий день для подібних експериментів та самонавіювання. Спробуйте!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня вашій коханій людині дуже захочеться довше перебувати з вами поряд. Постарайтеся піти йому назустріч у цьому його бажанні, скасувавши по можливості не найневідкладніші справи і приготувавши для нього найприємнішу та найніжнішу з усіх ваших усмішок.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам належить задуматися про вічне – і все це з подачі вашої коханої людини. Саме він змусить вас переглянути принципи і думки, що давно стали, і кардинально змінити до них своє ставлення, якщо пощастить, зрозуміло. Однак може і не пощастити…

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам будуть життєво необхідні спокій і усамітнення, чому особисте життя не сприятиме зовсім. Постарайтеся пояснити вашій коханій людині, що ви потребуєте побути трохи самітником і ні від кого не залежати. Він повинен вас зрозуміти та пробачити.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина чомусь вирішить, що вона вас не варта і почне активно вам це доводити. Цілком можливо, у нього це навіть вийде. Якщо ви цього захочете. Якщо ж ні, постарайтеся переконати його у протилежному: навіщо вам половинка із заниженою самооцінкою?

Риби
19.02 – 20.03

Будьте сьогодні суворими та вимогливими до вашої коханої людини. Тільки таким шляхом ви зможете добитися від нього бажаного результату, адекватної реакції та виконання його обіцянок та ваших бажань. В іншому випадку він залишиться бездіяльним і пасивним.

Related Post

У серпні 2023 року ці знаки зодіаку будуть наповнені енергієюУ серпні 2023 року ці знаки зодіаку будуть наповнені енергією

У серпні 2023 року Марс зробить гармонійні аспекти з іншими планетами, тому представники деяких Знаків Зодіаку цього місяця будуть на піку енергії. Отже, хто в серпні 2023 року буде сповнений

У 4 знаків зодіаку наприкінці вересня 2023 року покращаться відносиниУ 4 знаків зодіаку наприкінці вересня 2023 року покращаться відносини

Коли Венера і Меркурій рухалися ретроградно, багато хто відкладав важливі розмови, що не приносить користі стосункам. І тепер, коли Венера з Меркурієм почали прямий рух і набрали швидкість, Повний місяць

Ранковий гороскоп на 25 лютого для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 25 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 25 ЛЮТОГО Овен – З’ясовувати стосунки з людьми – як близькими, так і не дуже – варто лише тоді, коли без цього ніяк не можна обійтися, в інших випадках