fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 січня 2022 року

Овен

Сьогодні вам варто придивитися пильніше до вашої коханої людини. Можливо, ви розглянете в ньому щось таке, що змусить вас полюбити його ще більше – або втекти від нього без огляду на всі чотири сторони. Таємне все одно рано чи пізно стало б явним, але краще рано, ніж пізно.

Телець

Тельці сьогодні будуть з якоюсь маніакальною завзятістю витрачати гроші на сім’ю. Особливо пощастить дітям – якщо вони є, ви завалите їх подарунками з ніг до голови. Правда, не всі вони можуть бути сприйняті з належним захопленням. Але про це вам варто було б подумати ще в магазині.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви хочете сказати або зробити, тому кожен ваш новий крок сприйматиметься як велика несподіванка і приємний чи не дуже приємний сюрприз. Ви можете використовувати такий стан речей у своїх корисливих цілях.

Рак

Ви втомилися. І свою втому зганяєте на своїй коханій людині. Він, може, й не проти: йому ваше роздратування як слону дробина чи Моська. Але вода, як відомо, камінь точить, і потихеньку ви його можете вивести з себе. І ось тоді ви миттєво забудете про втому, тому що перед вами на повне зростання стануть проблеми зовсім іншого характеру. Не варто доводити до цього.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині не сподобаються якісь ваші слова чи дії, що негайно призведе до непорозумінь та сварок, ініціатором яких буде, зрозуміло, він. Щоб не виявитися постраждалою стороною, приготуйтеся до того, що доведеться піти на безліч компромісів.

Діва

Постарайтеся сьогодні цілий день бути подумки поруч із вашою коханою людиною, підтримувати її у всіх її починаннях, бути з нею терплячою і терпимою. Зрештою, у кожного є хвилини слабкості: у нього така хвилина триватиме весь сьогоднішній день.

Терези

Цього дня вам нелегко вибрати потрібну лінію поведінки у спілкуванні з вашою коханою людиною. Однак зробити це буде необхідно, причому досить швидко, інакше ви ризикуєте зав’язнути в болоті власної нерішучості чи, навпаки, надмірної рішучості.

Скорпіон

Сьогодні перед вами відкриються нові райдужні перспективи, одна одною райдужніше. І всі так чи інакше стосуватимуться вашого особистого життя, тільки одні сприятимуть йому, а інші – злобно перешкоджатимуть. Прийдеся розставити собі пріоритети і вибрати найменше зло. Тобто, найбільше щастя.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана людина підніметься у ваших очах, причому незалежно від того, зробить вона щось для цього чи ні. Просто так вже складуться карти на гадальному столику долі. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб отримати з ситуації максимум вигоди.

Козоріг

Сьогодні у вашому особистому житті станеться щось таке, про що ви довго не зможете або не захочете забути. Чи добрі будуть ваші спогади, чи погані, невідомо, але яскравими вони будуть точно.

Водолій

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб робити нелогічні вчинки, причому намагатися пояснювати їх за допомогою логіки. На жаль, вашій коханій людині, так само як і іншим оточуючим вас людям, ця логіка буде незрозуміла, тому навіть не намагайтеся. Просто дійте.

Риби

У цей день вам варто забути про об’єктивність і судити про вашу кохану людину виключно з суб’єктивної точки зору. Зрештою, бути з ним саме вам і нікому окрім вас, а отже, при особистому контакті жодні об’єктивні норми та принципи вам не допоможуть.