fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 4 травня 2022 року

Овен
Цього дня виповниться ваше заповітне бажання, яке, цілком можливо, стосуватиметься вашого особистого життя та стосунків із дорогою вам людиною. Однак велика ймовірність та розчарування в тому, що подарує вам доля. Тому не варто очікувати багато чого від заповітного дива: радійте тому, що дадуть.

Телець
Сьогодні вас багато що дратуватиме, і ваша кохана людина може стати одним із списку цих самих багатьох. Тому найкраще в цей день обмежити час спілкування з ним, скоротивши його до мінімуму. Краще не провокувати себе і не випробовувати долю – нічим добрим це не закінчиться.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде настільки непросто зрозуміти, що саме рухає вами в досягненні тієї чи іншої мети, що в якийсь момент вона навіть спробує відмовитися від цієї воістину шаленої ідеї. Чи не боїтеся ви втратити його довіру до вас таким чином?

Рак
Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось з вас пожартувати. Невідомо, наскільки смішно в нього це вийде, але яка ваша половинка, ви зрозумієте досить швидко за характером жарту. Не забудьте зробити відповідні висновки, краще у великій кількості!

Лев
Зрештою, ви самостійні та самодостатні! Ви не повинні бути природним продовженням вашої другої половинки, як би вам і їй цього не хотілося. У вас повинні бути свої інтереси та захоплення, інакше ви просто станете нецікавими для оточуючих і в першу чергу для вашої коханої людини.

Діва
Сьогодні ваша кохана людина здивується вашою експресією та несподівано бурхливими реакціями на ті чи інші події вашого життя. Він думав, що ви до цих питань ставитеся спокійніше і більш філософськи. Втім, не можна сказати, що така реакція йому не сподобається.

Терези
У цей день ваша кохана людина виявиться дуже надійною людиною. З ним вам ні секунди не буде страшно, оскільки ви будете впевнені в тому, що нічого поганого з вами не станеться. Втім. сильно розслаблятися не варто, інакше ви не зможете без нього обходитися.

Скорпіон
Сімейна ідилія Скорпіонів сьогодні може бути піддана деяким випробуванням. Ваш чоловік, ймовірно, буде незадоволений недоліком уваги з вашого боку, і у нього, швидше за все, будуть на те вагомі причини. Зірки радять виявити турботу – поцікавтеся його справами, тільки не дуже настирливо, а інакше ви ризикуєте посилити ситуацію.

Стрілець
Сьогодні вам належить вирішувати якісь нагальні проблеми вашої коханої людини. Не можна сказати, що вам це буде так приємно чи цікаво, проте нічого не вдієш: близькі стосунки – вони на те й близькі, щоб і в горі, і в радості… А раптом вам сподобається?

Козеріг
Якщо у дядька Федора свого часу була підвищена кудлатість (чи у дядька Шарика?), то у вас сьогодні спостерігатиметься підвищена колючість, вона ж шкідливість, вона ж єхидність. Якщо у вашої половинки хворе самолюбство або геть-чисто відсутнє почуття гумору, їй залишається тільки поспівчувати. Втім, а чи потрібна вам така людина? Вирішувати вам.

Водолій
У цей день вам здаватиметься, що ви знайшли пояснення нелогічній поведінці вашої коханої людини. Однак не варто бути настільки впевненим у своїх силах та правильності своїх висновків. Вони можуть виявитися хибними, що спричинить вельми неприємні наслідки.

Риби
Сьогодні вам варто згадати якусь мудру пораду, яку вам колись давала ваша мама. Вона більш ніж стане у нагоді вам у цей день у стосунках з вашою коханою людиною, нехай і звучатиме дещо наївно і на перший погляд несвоєчасно. Час сам все вирішить краще за вас.

You cannot copy content of this page